Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én rontottam el, vak voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el, vak voltam, hogyan hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel január óta "húzzuk egymás agyát"..vagyis jatszadoztunk..amig nem jöttek az érzelmek neki, én meg, hülye fejemmel nem tudtam elfogadni, hogy valaki engem is szerethet es hagytam..nem vettem eszre, hogy mialatt közömbös vagyok vele, egyre jobban megszeretem. Már rég vége a kapcsolatunknak, néha szoktunk találkozni (veletlenszerű találkáknál csak puszi puszi, mikor megbeszeljük, hogy jó lenne talalkozni mindig történik csók köztünk) Kissé nagyképű tipus, de engem már nem erdekel.Vissza tudnám szerezni valahogy szerintetek?

Előre is köszönöm annak aki elolvasta, és megprobal segiteni.


2010. szept. 5. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
mondd el neki.
2010. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is pont abban a helyzetban vagyok/voltam, mint te. Én fölvettem a sráccal újra akapcsolatot. Majd lesz ami lesz. :)
2010. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!