Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a pasim? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a pasim? Miért akarja hogy egész nap edzek meg sportoljak, mikor beszélgetünk vagy nála vagyok mutat nekem testépítő nőket.

Figyelt kérdés

Nem fogadná el hogy nem pasis a testalkatom vagy mi?

Vagy ha írom neki msn en hogy eszem pár falatot rám szól hogy ne egyek sokat, csokit egyáltalán ne. Rámszól, edzettél már ma hasra meg hátra meg fenékre, kezd elegem lenni az egészből, kezdem azt érezni nem szeret úgy ahogy vagyok. Más lánnyal is van ilyen vagy csak az én pasim ilyen zakkant?

Ilyen hátat akar nekem:

[link]

19/L


2010. szept. 5. 21:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia, sajnos az én barátom is ilyen egészségmániás...csak zöldségeket eszik meg főzelékféléket, semmi édesség, semmi süti, meg egyebek, mindennap fut, testépít és engem is meg akar reformálni. Már régóta. Kértem hogy lazítson már, ha együtt vagyunk alig merek enni normális kaját. És elegem van. Ez már beteges, mondtam neki többször, erre mindig megkapom hogy nekem is jobban kéne figyelnem magamra.

Adatokra pont olyan vagyok mint te, csak 168 cm. Én szakítani fogok, lehet kicsinyes, meg a többiek nem értik meg, de legalább a kérdező igen...megfulladok már tőle. Remélem jól döntesz.

L19

2010. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Én is nagyon a szakítás felé hajlok, mert nekem is meg van mondva mit egyek mit igyak mikor és mennyit stb.

Én viszont elfogadtam őt úgy ahogy van, nem is tetszett hogy fogyott az elmúlt pár hétben, de ő ezzel nem törődik, szálkás akar lenni hogy megmutassa a többi embernek ő milyen fasa csávó, közben meg szép lassan elveszít engem.

Most olvasgatom az msn beszélgetéseinket, egyre jobba hajlok a szakítás felé, keresek valaki aki úgy szeret ahogy vagyok.

2010. szept. 5. 21:54
 13/20 anonim válasza:
23%
ez kérlek egy tökéletes hát, nekem is tetszik és a barátnőm is egyet ért vele. nem kell félni az izmoktól. az ,hogy 54kg vagy nem jelenti azt ,hogy normális testalkatod van.
2010. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 AfroAmerikai ***** válasza:
100%
Az egyik exem a saját politikai nézetére akart formálni engem, mondhatom, hogy nagyon idegesített. Ne hagyd, hogy megváltoztasson, légy olyan, amilyen te akarsz lenni, és ha nem fogad el olyannak amilyen vagy akkor...
2010. szept. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Tök korrekt az a csaj akit belinkeltél kérdező,nah egy nőnek így kellene kinéznie és nem sonkás,hurkás,narancsosnak lennie.CSak ma már az igazi csinos nők olyan ritkák,hálisten a csajom ilyen és neki nem kell mondanom sem,hogy eddzen,magától tudja,mert meg akar nekem felelni.

"Ez a szeretsz fogadj el így is",tudod mi lesz a vége?

Majd keres helyetted egy bombanőt,az tuti nem fog jól esni.

Nem,hogy örülnétek,hogy ilyen pasitok van,sok csaj a kezét is tűzbe tenné ilyen pasikért,érezzétek megtiszteltetésnek,hogy ha mi akik keményen eddzünk összejövünk veletek,most ne azt mondjátok,hogy húzz innen nagyképű izomagyú,csak a tényeket közlöm.Szerintem inkább örülnétek kellene,gondolkodjatok el,jobb lenne,ha szívná a spangliját és azt s e tudná,hol van,vagy kocsmázna.Nah az jobb lenne?

Szerintem örüljetek neki ha a pasitok add magára,ritka ma az igényes pasi.


23F

2010. szept. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%

Az elsővel értek egyet. Ez nagyon nem nőies hát.

A dolog közben meg ugye arra gondol, amire akar...

Sajnálom!

2010. szept. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben tévézik? Hát ez már szakító ok. Most vagy szexel, vagy tévézik. Nem tetszik neki a tested, nem kíván, utasítgat, parancsolgat. Ez kell neked? Ilyen pasira vágytál mindig? Szálkás test, bunkó alkat. Szerintem nem. Keressen magának egy szálkás csajt, és legyenek boldogok. Te meg egy olyan pasit, aki csek veled foglalkozik szex közben, és olyannak imád, amilyen vagy!
2010. szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 07:14

egy pasi nem attól lesz igényes, mert "gyúr" Az igényesség az, ha ad magára, normálisan felöltözik, a személyes higiéniája rendben van, a környezetét tisztán, és rendezetten tartja etc. DE a gyúrás divat, nem igényesség.


Kedves kérdező: hagyd a fenébe. ha megteszed, mi lesz a következő? te is szedj mfélét, hogy izmosodj? nevezz be női izomversenyekre? ugyan. Leírtak alapján biztos csinos, fiatal nő vagy, és ha a barátodnak nem felel meg, akkor hagyd ott. és különben is: szex közben nincs tv, a legnagyobb taplóság szerintem! nálam már itt szakadt volna a cérna...

sok sikert!

19L

2010. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Adok neki még egy esélyt, mert csak szeretem.
2010. szept. 6. 12:57
 20/20 Garfielddd válasza:

Ezen a belinkelt nőn egy deka izom sincs! :))

Nah jó, egy deka azért van. Egy sima átlagos nő is kinézne így ebben a pózban... természetesen a fényviszonyok is dominálnak a képen.

2012. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!