Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző volt a születésnapomon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző volt a születésnapomon a párom?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a szülinapom, nekem ezek mindig sokat jelentenek, amikor az ő születésnapja volt, akkor nagyon figyeltem arra, hogy mindenben a kedvében tudjak járni, az legyen, amit ő szeretne. Hozzá illő és nem mellesleg drága ajándékot is választottam neki. Erre mit ad az isten, tőle egy kifejezetten csúnya sapkát kaptam, igaz, hogy életemben nem hordtam egy percig sapkát, de elmondása szerint ő szereti a sapkákat és biztos majd rajtam is jól fog állni. Ehhez pedig kaptam egy másik kellően figyelmes meglepetést, egy kib.szott tanga bugyit, tőle idézném: “Ezzel inkább magamnak kedvezek, végre lesz már valami szexi darabod is” Ezek után pedig szívességet kért tőlem, hogy ebben meg abban segítsek neki, teljesen elfelejtkezve a szülinapomról.

Jogosan vagyok kiakadva? Most teljesen azt érzem, hogy hiába vagyunk együtt 2 éve, teljesen félreismertem. Mit csináljak? Nem tudok a sértettségemen felülkerekedni.


2021. dec. 6. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát megszokod, hogy ilyen, vagy dobod.
2021. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

😆

Bocs

2021. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy nyanyabugyit hordasz?
2021. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2 év után elég gáz a hapsi.
2021. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%

"2 év után lesz valami szexi darabod is" 😄😄😄😄


Milyen bugyikat hordasz?

2021. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez borzasztoan gaz… en dobnam, nem erdemli meg a torodesed.

24N

2021. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
xd
2021. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Francia bugyikat hordok, de ez nem releváns a kérdés szempontjából
2021. dec. 6. 16:30
 9/18 anonim ***** válasza:
17%

Igen, félreismerted: nem jöttél rá, hogy mik az igényei.


Ettől függetlenül ezt bénán csinálta.

2021. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Úristen de gyökér pali.
2021. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!