Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a párom a születésnapomon is dolgozik meg nincs velem akkor nem is vagyok fontos?

Figyelt kérdés
Azt mondta majd holnap együtt leszünk, de a holnap az nem ma...

2018. okt. 27. 07:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Ne legyél ilyen gyerekes. A munkahely az nem olyan, hogyha nincsen kedvem menni akkor nem megyek. Miben lesz más, ha holnap ünnepli meg veled?


Boldog szülinapot!

2018. okt. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

először is boldog szülinapot.


másodszor: gyerekes vagy. jól kinéznénk, ha az emberek azért nem mennének be melózni, mert az aktuáliskájuknak szülinapja/névnapja/mitoménmije van.

2018. okt. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
"Dolgozik meg nincs velem..." Két bűne is lett kapásból. 13-14évesen ez komoly probléma.
2018. okt. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%

Túlórázik? Mert ha magától ment túlórázni vagy maszekolni mikor legalább ezt az alkalmat kihagyhatta volna a kedvedért, ha már szülinapod van... Hát én berágtam volna ha nem élet halál a pénz! Bár van akinek az, ha nincs is égető szükség rá...

Visszaadnám neki. Amikor neki lesz, te sem érsz rá! Vagy most meg amúgy is megünnepelném mással, aztán kifejezném neki, hogy nélküle is jó volt a nap. Nem haltál bele, hogy nem volt ott. Holnap meg nem tartasz igényt már... Persze azt majd holnap adod a tudtára. Ja holnap te nem érsz rá igen! :)

Vegye már magát észre.

2018. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Ezt már tényleg betegesnek tartom. Akinek ilyen komoly problémát okoz, azzal hogyan lehet hosszú távon együtt élni?
2018. okt. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem érzem akkora drámának. Arról nem is beszélve hogy ha csak nem 12 órázik munka után is elmehettek vacsizni ha ez ennyire életbevágó probléma neked. Szerintem ha holnap szabad és azt a napot rád szánja akkor nincs min kiakadni.

Persze az más tészta ha ma kifejezetten sokáig dolgozik és nem ez az alap felállás. Akkor valószínűleg elfelejtette hogy ma van a szulinapod de én ezen se szoktam megsértődni. Sokszor még én is elfelejtem és akkor jövök rá hogy aznap van mikor valaki felköszönt.

A helyedben a hiszti helyett amit előttem javasolt a 77%os leülnék vele és elmondanám hogy számomra az ilyen jeles napok nagyon fontosak és rosszul esik ha elfelejti vagy elnapoljuk és megkérném hogy ezt tartsa tiszteletben és rendezze úgy a jövőben hogy adott napon tudjunk ünnepelni.

2018. okt. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem gyerekes ilyen fontossá tenni egy születésnapot. Majd holnap együttlesztek. Azért most nem fogja hanyagolni a munkát, mert születésnap van...
2018. okt. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Fel köszöntött reggel de az apjának dolgozik ha nem akar nem megy... Mindig este 9 felé ér haza reméltem ma nem..
2018. okt. 27. 08:15
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a köszöntéseket😊
2018. okt. 27. 08:15
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Én eddig kivettem egy nap szabiz mikor a szülinapja volt, ahogy a gyerekeomnel is. Biztos beteg vagyok :-) De ha megtehetem es ez jol esik másnak, akkor miért ne?
2018. okt. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!