Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom két év után másodszorr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom két év után másodszorra nem köszöntött fel a születésnapom. Szerintetek megér ez a kapcsolat egy misét?

Figyelt kérdés
Végigbőgtem az éjszakát, azóta nem szólok hozzá. Nem tudom megemészteni. Mit tegyek?
2017. febr. 23. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk így nehéz bármit is írni, hogy nem tudjuk miért nem tette és mit mondott utána
2017. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
Nyisd ki a szád? Ez még önmagában nem szakító ok szerintem, de azért szóvá tehetnéd.
2017. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Elfelejtette. Ha fontos vagyok, akkor ez nem fordulhatott volna előbb. Még neki áll feljebb.
2017. febr. 23. 21:35
 4/21 Szergej55 ***** válasza:
100%
Kapcsolat? Ez?
2017. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%

Nézd... ha más dolgokban is ennyire feledékeny akkor lehet van valami problémája. Simán lehet, hogy tényleg nem tehet róla. Ha nincs más gond, akkor ez szerintem nem ok még a szakításra.

28nő

2017. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Készre vágtad a pasast!:))
2017. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Külön élünk, 5 perce lakik. Amikor eszébe jutott, gondolom a facebook-ról elkezdett hívogatani, átjönni á dehogy.Tavaly még arra is besértődött, hogy nem én köszöntöttem fel elsőként. Igaz nagyobb gyerekevel volt 19 órakor. Kétszer ezt átélni..nagyon fájt.
2017. febr. 23. 21:59
 8/21 A kérdező kommentje:
Kaptam egy kis szaftos üzenetet priviben.ÓÓÓ Kedves pasik!!! Ha elfelejtitek a szerelmetek születésnapját akkor vagy IQ nullák vagytok vagy egy nemtörődöm barmok. Aki számunkra fontos arra odafigyelünk oda amég lehet!! Ha valaki erre nem figyel, akkor nem szeret. Ja és sértő üzenet küldőjének üzenem, hogy az inteligencád verte a plafont, téged minősített.
2017. febr. 23. 22:27
 9/21 anonim ***** válasza:
27%
Szörnyű.
2017. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
38%
Szerintem ez nem váló ok, de mindenképp függ attól hogy milyen a személyisége. én nem akadok ki ha nem köszönt fel valamilyen alkalomból, mert sokszor van hogy alkalom nélkül hoz apróságokat. de ha amúgy is úgy èrzed hogy nem figyel rád, az már elgondolkodtató.
2017. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!