Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legordasabb hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legordasabb hülyeség, amit férfiaktól hallottál a női testtel, szexxel, szüléssel, fogamzásgátlással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 23:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
98%
Az egyik a menstruációval volt kapcsolatos, megkérdezte, hogy nem tudom-e visszatartani. Volt olyan is, aki azt hitte, hogy a tampont azért használjuk, mert “ingerel” minket.
2021. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
98%

Huuu, nagyon sok van.Hirtelen ami eszembe jut.


-a külső nemi szerv kinézete attól függ, hogy kit hányszor dugtak meg


-ha kihúzza, az teljes értékű fogamzásgátlás


-a hüvely permanensen kitágul a gyakori nemi élettől(csak akkor nem, ha épp velük szexel gyakran egy nő)

2021. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
2021. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 anonim ***** válasza:
94%
A nemi erőszakot biztosan élvezik a nők, ha egy nem túl rossz kinézetű férfi teszi.
2021. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim ***** válasza:
97%

- A tamponnal izgatjuk magunkat.

- A nemi erőszak élvezetes.

- A hüvely végleg kitágul.

- Mélytorkozni reflexből jön.

- A menstruációs görcs nem létezik, csak hiszti.

- A legtöbb nő elélvez a szüléstől.

2021. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 anonim ***** válasza:
12%
#5 Ezek inkább férfigyűlölő feministák által kitalált hajmeresztő baromságok.
2021. dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 anonim ***** válasza:
91%

Hújaj...


-A menstruáció a szextől függ, az indítja be és ha nem szexelsz, elmarad XD

-Az esemény utáni tabletta abortusztabletta

-Az eseményutánit bármikor be lehet szedni azután, ha kiszakad a gumi, ha múlt héten vettél már be és most is kell, ugyanúgy megteheted és a hatása is ugyanaz lesz

-A női nemiszerv küllemét a szex befolyásolja.

-A hüvely tágságát befolyásolja a szex mennyisége.

-A császármetszés nem igazi szülés, a gyerek nem úgy tartozik az anyjához, mint az a gyerek, akit rendesen megszült

-Terhesség alatt nem lehet megmozdulni sem jóformán (beleértve a sportot, szexet. Valamiért a nők is szeretnek ebben a hülyeségben hinni)

-Seggbe minden nő élvezi, csak sokat kell gyakorolni.

-Hiv vírust csak a melegek terjesztenek

-HPV oltás csak a prostiknak kell

-Ha keveset szexelsz, begyullad a méhed (ez a kutyáktól ered vagy nem tudom?)

-Nem szexuális téma, de női test: a nők az agyi különbségeikből adódóan genetikailag alkalmatlanok bizonyos szellemi feladatokra (és a teljes okfejtést lenyomta, én meg neuropszichológiai specializáción szerzett végzettséggel falnak mentem tőle)

-A nemi erőszak során a nők egy része orgazmus jeleit mutatja (statisztikát is kaptam mellé), TEHÁT igenis élvezik 🤦🏻‍♀️

2021. dec. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 anonim ***** válasza:
95%
Azt hitte, hogy a szűzhártya szó szerint szétreped és vérzik első alkalomkor.
2021. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 anonim ***** válasza:
98%
Több férfitől is hallottam már, hogy szerintük, ha kemény a bimbó, az azt jelenti, hogy egy nő fel van izgulva. 😃
2021. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 anonim ***** válasza:
100%
8 Sokan azt hiszik, az egy ilyen vastagabb fal.Nagyon durva.
2021. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!