Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig van értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol nem hallgatják meg a másikat?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk lassan együtt és van egy 1 éves gyerekünk, de szinte sose lehet semmit sem megbeszélni, mert ha beszélni próbálok egyből ideges lesz és azt mondja menjek el pszichológushoz, pedig tényleg tök alap dolgokról beszélnek vele. Az érzéseimről sem tudok vele beszélni pedig ezt csak ritkán próbálom. Most kerdezhetitek, hogy miért vagyok vele együtt....szeretem és mindig azt hiszem vagy azzal nyugtatom magam, hogy ha mindent megteszek érte és megadok neki, akkor majd belátja hogy hülye volt...de kezd elegem lenni, viszont félek is, hogy vajon találok e magamnak társat, mert mindig azt mondja, hogy ilyenről nem beszélgetnek egy kapcsolatban stb stb...

Sokszor agresszív is és ha elmegyek valahova 1-2 órára (vásárolni) akkor utána én vagyok a rossz, egyik este sírt a gyerek és nem bírta hallgatni a bébifigyelőn a sírását és beledobta a kukába...ezt is hiába próbáltam megbeszélni azt mondta én voltam a hibás,mert nem tudtam megnyugtatni a gyereket...sokszor úgy érzem bennem van a hiba, de az eszem viszont mást mond...

Ti ezt megpróbálnátok megmenteni vagy hagynátok a fenébe?

25N


2021. dec. 7. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem értem hogy tudtál összejönni vele. Meg egyáltalán, akivel ilyen szinten 0 a kommunikáció, minek csinálsz gyereket? Ráadásul 2 év után... Nagyon gáz. Előbb kellett volna azon agyalni, hogy elhagyod. Persze most is megteheted, és meg is kell tenned,. Addig, míg nem kapsz tőle egy hatalmas pofont vagy nem ver meg. Szépen elmész családsegítőbe, vagy hasonló segítő szervezethez, szépen összecuccolsz és (ha van hova és miből) elköltözöl.
2021. dec. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még nincs késő, hogy a gyereked ne sérüljön. Fogd és hagyjátok ott ezt a tahót. Márha elég bátor vagy hozzá.

Nagyon korán szültél neki. Mégis miért?

2021. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából felesleges is feltenni a kérdést, mert 2 lehetőség van:

- a gyerek előtt normális volt: tipikus bántalmazó magatartás, hogy a gyerek születése után mutatja ki a foga fehérjét, tekintve hogy egy nő egy csecsemővel sokkal védtelenebb = Tipli!

- a gyerek előtt is ilyen volt csak reménykedtél hogy megváltozik: nem, nem fog. De ezt már te is kapizsgálod, nem is ragozom tovább = Tipli!

2021. dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"egyik este sírt a gyerek és nem bírta hallgatni a bébifigyelőn a sírását és beledobta a kukába"


Hm, remélem nem a gyereket.

2021. dec. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gyurlaci ***** válasza:
Majdnem ráköptem a kávémat a kijelzőre.:-))))
2021. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!