Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még értelme szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme szerintetek a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Kicsit kevesebb, mint egy éve vagyunk együtt a barátommal. Külföldön dolgozik/él. Úgy volt, hogy idén együtt nyaralunk, de volt egy nagyobb konfliktusunk, amit a testvére úgy orvosolt, hogy engem kirakott a nyaralásról amit mi felesben fizettünk volna, egy rokonuk mehetett helyettem ingyen. (már ez nem tetszett, nem az a problémám, hogy fizessük felesben, nekem magától értetődő, de más miért mehet ingyen...)

Nem lett volna szabad hagynia, hogy a tesója beleszóljon, megtörtént, valahogy túllendültünk a konfliktuson.

Elköltött a barátom a nyaralásra több, mint 1 milliót, megígérte, hogy engem kárpótol, októberben elvisz valahova.

Itt kezdődtek a problémák.. Ment a szájhúzás, hogy ne menjünk külföldre, mert az drága, menjünk el helyette wellnessezni. Utána már úgy volt, hogy felesben fizetjük (pontosabban én ajánlottam fel), majd a végén közölte, hogy ő inkább spórolna, úgyhogy ezt a kiruccanást sztornózzuk.


Borzasztóan rosszul esik, hogy másokkal elkölteni volt pénz, tőlem meg fejenként 30-40ezret sajnál. Megkérdeztem tőle, hogy akkor nem volt probléma a pénz, amikor milliós nagyságrendet tapsolt el? A válasza az volt, hogy ő a covid miatt tavaly otthon ült, ennyit megérdemel...

Szerintetek van értelme ennek a kapcsolatnak? Egyáltalán ezen a törésen túl lehet valahogyan jutni?



2021. szept. 17. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok értelmét látom.
2021. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy rosszul esik, de ennyiből szerintem nem lehet megmondani, hogy van-e értelme a kpacsolatnak. Ha meg tudjátok beszélni, akkor van, ha nem tudjátok megbeszélni, akkor nincs értelme.
2021. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet benne tul nagy tuz irantad, ha mar 30000 forint sem fer bele, mert azt is meg kell sporolni. Mitol is lenne? Egy tavkapcsolat az egy kenyszermegoldas egy atmeneti idore. HA ismerkedesrol van szo, akkor az 1 ev tul hosszu. Ha 2 honapon belul nem tudjatok megoldani az osszekoltozest, akkor en hagynam. Aminek nincs jelene, annak jovoje sem lesz.
2021. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
őszintén ez bukó. Keress olyat, aki megbecsül.Tapasztalat.
2021. szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!