Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet hatásos megoldást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet hatásos megoldást találni erre?

Figyelt kérdés

Nem tudom másnak hasonlóan reagál e a társa de az én párom ha olyan hangulata van vagy épp fasírtban vagyunk mintha az agya kikapcsolna.

Totálisan nem érdekli semmi, sz.rik bele mindenbe. Nem foglalkozik azokkal a dolgokkal amiket korábban megbeszéltünk stb


2021. dec. 7. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan milyen kaliberű dolgokról beszélünk? Nem mindegy, hogy a közös megtakarításokat éli fel rosszkedv esetén, vagy csak nem rakja el a koszos zoknit a szennyesbe.


A másodikat én eltűrném, majd megcsinálja utána, ha egy-két óra alatt lehiggadt. Az első esetben nem lehet rá párkapcsolatot alapozni.

2021. dec. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
csináljál neki fasírtot krumplipürével és csalamádéval. rakjál hozzá kis kovászos uborkát egyből jóba lesztek.
2021. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2es hahaha..értelem a tetőponton..
2021. dec. 7. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem sok ember viselkedik így ha szó szerint pocsék kedve van vagy összeveszik a párjával. Én is pl nem beszélek senkivel nem csinálok semmit pihenek. Olyankor hagyjon mindenki békén. Még egy egyszerű kell e valami a boltból szöveg se érdekel. Olyankor elvagyok magamba nyugi van nem agyalok semmin. Miért ha neked rossz napod van mindenkivel jópofizol ugyan úgy?
2021. dec. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyedül nem oldod meg, ehhez ketten kellenek. Oké, ha valaki pipa és kell néhány óra, hogy lehiggadjon, de ha a másikon vezeti le és ha tényleg túl megy egy határon a viselkedése, az baromira nem oké. Ebben az esetben leszarnám és keresnék egy normális embert.
2021. dec. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!