Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Miért nem lehet egyenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért nem lehet egyenes választ adni?

Figyelt kérdés

Pasik! Ti is gyakran jártok úgy, hogy kérdeztek valamit a nőtől, de elpoénkodja, vagy témát vált. Nem egy nőnél jártam már így. Például este chatelgettem a barátnőmmel, mert mindketten dolgoztunk, ráadásul 12 órás műszakban. Írom neki, hogy azért egy csavargást remélem össze tudunk hozni. Erre annyit írt, hogy most biztos nem, mert fáradt meg dolgozik. De a lényeget akkor is értette, hogy nem mostra értettem, illetve nem ez volt a kérdés, és később sem adott rá rendes választ. Pedig meg is jegyeztem, hogy kikerülte .Illetve jellemző, a "majd meglátjuk" is

Igazából mindkét nemet kérdezném, hogy ezt most szeritetek miért kell? Mert kicsit bosszantó dolog.

Tinik se vagyunk, elmúltunk 35 évesek


2021. dec. 7. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a "nem" elég egyenes válasz.


Mondtad, hogy mikorra érted?

2021. dec. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

"Nők! Miért nem lehet egyenes választ adni?"

Uhh igen, annyira csajos szokas ez.

Ha farkad van, ilyet nem csinalsz.

2021. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 Már a beszégetésunkben is szó volt arról, hogy elmegyünk egyet fürdőzni a közeli termálba, csak ezen az új munkahelyemen én is 12 órázom, így nem egyszerű. De nem csak vele jártam így, hogy kérdeztem valamit és nem kaptam mindig egyenes választ.
2021. dec. 7. 14:59
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
De ez egyenes válasz volt, kérdező. Ha most ír nekem valaki, hogy menjünk csavarogni, arra gondolok, hogy ma.
2021. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Talán konkrét kérdést kéne feltenni, nem kijelentgetni ezt-azt, utána meg választ várni?!

A férfiak miért nem tudnak egy nyílt kérdést feltenni? Ha már hülye általánosítgatásoknál tartunk.

2021. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán elbeszéltetek egymás mellett
2021. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Fene se tudja még aznap hogy masnap harmadnap milyen kedve lesz a csavargáshoz.


Itt nem arrol van szo hogy nem lenne egyenes.

Ezek a dolgok (csavargás shopping vagy akarmilyen lazulás)spontán kedvtől fügnek.

2021. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

*függnek


Még egy mozit vagy valamit lehet ütemezni kell, de csavargast nemá.

2021. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyira volt egyenes a válasz, mint a kérdés.

Legközelebb konkrét programra kérdezz rá konkrét időpontban.

Pl így: Ha lesz kedved, akkor ezen a hétvégén szombaton elmegyünk a fürdőbe?

Erre meg majd válaszol, hogy igen, ha lesz kedvem elmegyünk szombaton.Esetleg jelzi, hogy nem ér rá, menjetek máskor.

2021. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem volt konkrét a kérdés. Próbáld meg úgy, hogy "Gizi! Csobbanunk egyet szombaton?" Erre vagy azt mondja, hogy igen vagy azt, hogy nem. Mert eldöntendő a kérdés.


De ha azt mondod, hogy csavarogjunk egyet, akkor nyilván az a reakció, hogy most nem.

2021. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!