Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki nem lát alapból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem lát alapból értékesnek, csak ha küzdenie, hóditania kell, vagy bármi, felejtős?

Figyelt kérdés

Úgy unom már azt, ha ott vagyok "parlagon", nyitott vagyok a kapcsolatra, akkor nem értékelnek. Félvállról vesznek.


De ha megtudják azt, pl kik kaparnak utánam (nem kis emberek akiket elutasítok, befolyásosak meg stb), vagy azt, hogy nagyon is vannak, akik küzdenek értem, vagy megtudnak rólam ezt azt a netről, vagy csak egyszerűen nem akarom könnyen beadni a derekam, akkor aztán én vagyok a minden, jönnek a szerelemvallomások, a rózsaszín köd, jóformán meg is kérnek.



I.Van olyan férfi egyáltalán, aki tud érezni ilyen szenvedélyt, "tüzet", fergeteges szerelmet olyan iránt, aki csak ugy ott van kéznél, hű és csak szereti a masikat, és ennyi, vagy ne is keressem?



És II.lényegi kérdésem:

Ha semmit nem tehetek azért hogy csak úgy szeressenek, es csak ilyen küzdelmek árán szeretnek csak, akkor mindenkivel szakítanom kell állandoan majd, mert ez ugye elmulik azzal, ha megkap.

Kapcsolatban már nem kell küzdeni.



Vagy keressek olyanokat akik akkor szeretnek belém ha ott vagyok nyitottan rá, es küzdelmek nélkül megkap? Ilyenek léteznek egyáltalán? Csak mert nekem eddig még soha az életemben nem jött össze ilyen hogy olyannak kellenék, akinek ott vagyok "kéznél".



2021. dec. 7. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj, én nem kaparnék utánad; vagy közös az érdeklődés és akkor lesz szeretet, szerelem, vagy felejtsük el egymást
2021. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túl közvetlen vagy,ha így kaparnak utánad.Azt meg,ha megtudják azért van utána a kaparás,mert ők is fel szeretnének próbálni egy kósza numerára,mert ez jön le rólad.
2021. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez így marhaság.


A fene se akar teperni meg küzdeni senkiért.

Vagy jó úgy ahogy van, vagy nem.


Nálad fordítva vannak a dolgok de többségében ez nem így működik.

2021. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hah hát nem tudom.

Olyanok élnek halnak értem akik saját magukról se hitték volna hogy valaha az életben még szerelmesek lesznek, vagy érezni fogják még azt a szerelmet amikor még tinik voltak, olyan hihetetlen eufóriába kerülnek, amit senkinek nem hittek volna el ha mondják hogy ilyen létezik.


A tapasztalataim szerint első, te is ez a kategoria vagy..

2021. dec. 7. 16:05
 5/13 A kérdező kommentje:

2# írtam hogy joformán meg is kérnek.


Egyáltalán nem kósza numerákról van szó. Hanem a fergeteges szenvedélyes szerelemről!


3# ők se hitték. Vannak akik elvannak szexkapcsolatokal is simán aztán beüt a bumm ami borít mindent..

2021. dec. 7. 16:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj látod,olyanokat vonzasz akik érzelmi fogyatékosok.Normális pasi nem kezd elszállt agyúval.
2021. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mi az hogy elszállt agyú.


Ezek mind normalis pasik akikrol en irtam.


El vagyok keseredve.

Hogy miert nem jön elő belőlük ez a szenvedély, ha en igent mondok, csak akkor, ha kaparni kell és nemeket szórok, vagy mas udvarol stb.

Felébred bennük a vadász. A férfi. Amit magukról sem hittek.

2021. dec. 7. 16:10
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves vagy?Tanuld már meg mindig az kell amiért teperni kell,ha megvagy utána nem olyan érdekes.Igen vadászösztön,te pedig préda vagy.Az irásod is ezt sugalja
2021. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez borzasztó 8# :(


Hogy lesz így valaha is Valóban komoly kapcsolatom, amikor nem a ködfelhő miatt kérnek csak meg vagy bármi?

Csak mert pont ez aktuális is most. Ill úgy tűnik.


Hogy ha épp ebben a szenvedélyes illuzioban kérnek meg, mint vmi "trófeát" most mit csináljak?

Mert ha elutasitom hivatkozva arra hogy korai, azt ugye végérvényes elutasításnak veszik, de a nem ködben ("józanul")lehet nem is kellenék.

Igeneket meg ugye nem tanácsos a rózsaszin ködben mondani.

2021. dec. 7. 16:24
 10/13 A kérdező kommentje:

Habár az eljegyzés még nem házasság, azaz lehet húzni az időt vele.


Köszi mindenkinek. Marad az igen akkor. Aztán majd kiderül, meddig kellek..

2021. dec. 7. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!