Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy Tesco márkájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy Tesco márkájú tábla csokit hozott születésnapomra. Szerinted?

Figyelt kérdés

Egy Tesco tábla csoki, 219 forint.

Egy Milka 319-489 forint.


Mielőtt jönnek a "pénzéhes vagy r*banc" kommentek szeretném leszögezni nem vagyok pénzéhes, SOHA semmit nem kértem tőle, SOHA!



De valóban rosszul esett, hogy egy (semmi mást) Tesco márkájú tábla fehér csokit hozott nekem, amit kifejezetten nem is szeretek és ezt tudja (sokszor látott nálam másfajta csokit, sőt kérdezte is többször mit szeretek)....


Most én vagyok a bunkó?


Hozzáteszem, hogy nem a keresetével van a gond. Nem tudom mennyit keres, de azt tudom hogy nagy állami befektetésekben vállalkozó tehát a +100 forint valószínűleg nem lett volna akkora megterhelés neki.



Nem értem. Ti értitek?


2021. dec. 7. 17:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Ennyit ersz neki.
2021. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
A barátod nem igazán érti az "ajándék" fogalmának lényegét.
2021. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Vannak olyan barátnőim, akikkel szarul bánik a pasijuk. Siránkoznak, de mikor mondom nekik, hogy rakják ki őket, mert minden ujjukra jutna másik, akkor az a válasz, hogy oké, ilyen-olyan, de ő attól szereti. Meg is érdemlitek a sorsotokat.
2021. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
elfelejtette a szülinapodat és csak ez volt nála otthon
2021. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem az ára lenne rosszuleső, hanem hogy annak még a minőségi is egy szutyok. Soha, ismerősnek nem vinnék olyat vendégségbe sem, mert az én arcom égne miatta, komolyan. Nemhogy barátnőnek.
2021. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
22%

Mivel írtad is állami befektetésekben dolgozik ami ma azt jelenti a legolcsóbbat elszámolni arany áron.

Mit csodálkozol?

2021. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

Te jó ég :( Hát ez nagyon gáz. Amúgy pont mostanság írt ki egy másik lány is egy hasonló kérdést, hogy a pasija szintén valami nagyon gáz "ajándékot" vágott hozzá születésnapja alkalmával.

Ott is azt kérdeztem tőle, hogy mindig suttyó módon bánik vele a pasija, vagy alapvetően figyelmes, kedves? Mert azért nem mindegy.

Ha más helyzetekben is így lerendez téged, akkor szerintem dobd ki.

2021. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
36%
kis provokátor :)
2021. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
7%

Azt imádom, amikor a nők a jól kereső párjuk miatt siránkoznak valamiért másoknak, de persze mégsem szakítanak, mert akkor nem biztos találnának másik jól kereső pasit :)

Csak kisírják magukat, ha épp nem a valódi barátnők vállán, akkor itt random embereknek az interneten és minden megy tovább.


A másik kedvencem, amikor nettó fél-1 milliót kereső huszonéves programozók barátnői panaszkodnak a gépfüggő/játékfüggő/stb párjuk miatt, de persze nem szakítanának, mert hát ugye sokat keres a pasi, khm vagyis úgy értem szeretik őt :)

2021. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
63%
Amelyikben a Smarties-ok vannak? Az a kedvenc csokim. A Tesco márkájú fehér Smarties-os csoki, nincs is jobb nála. Ha nálad nincs jó helye, mar küldheted is :D
2021. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!