Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
Közel egy év kapcsolatunk tegnap úgy látszik véget ért. Barátnőm írt hogy beszélni szeretne a kapcsolatunkról. Itt már kicsit elkezdtem félni (éreztem hogy ez lesz), elmentem, és mondta hogy ő már nem boldog, nem érzi úgy, hogy ez szerelem lenne. Azt mondta, már unottnak érzi a kapcsolatot, amit meg is értek, mert kb 4 hónapja semmit nem csináltunk közösen, pedig utólag kiderült, mindketten szerettünk volna, csak nem lett megbeszélve hogy ez zavarja a másikat. A kapcsolatunk elején még minden problémánkat meg tudtunk beszélni, egész könnyen megoldást találtunk mindenre. Mivel közel fél éve nem beszéltünk a problémákról, nyilván nem érzi magát boldognak a kapcsolatunkban, de nem hiszem hogy a szerelem ettől elmúlt volna, vagy nem lehetne ezt feléleszteni. Szerintem ha megpróbálnánk még simán működhetne, csak későn kaptam észbe. Végülis amikor ezeket elmondtam neki, ellenezte, hogy neki ez nem menne, nem hiszi hogy újra boldog lehetne. Nem mondta ki, hogy vége, pedig rá is kérdeztem amikor eljöttem tőle, hogy "ennyi volt, vége?" és annyit mondott hogy majd holnap beszélünk. Ez az egy dolog tartja bennem a lelket. Szerintetek mit kéne tennem? erőltetni, hogy találkozzunk és még mondogatni neki hogy szerintem megérne még egy próbát, esetleg várjak vele, hogy "elkezdjek hiányozni", vagy hagyjam az egészet és törődjek bele? Én küzdeni szeretnék érte, de nagyon.

2021. dec. 8. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Hagyd a francba! Májusban majd lesz más.
2021. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

Egy nő makacs. Ha eldöntötte, hogy véget vet ennek, nincs az az isten ami megváltoztatja a döntését.

Szóval egy dolgot tudsz tenni: hagyod a fenébe az egészet!

Ne keresd! Ne akard visszahódítani, nem éri meg. Lépj tovább, keres másik barinőt, vagy menj el qrvázni, de Őt felejtsd el! Sose akarj barát maradni - abban a helyzetben sokkal jobban sérülsz (főleg mikor új pasikról mesél, meg új szerelmekről, meg akik tetszenek neki .... de legjobban akkor, mikor az egyik pasit csakazértis bemutatja Neked).

Ha csak tesztel, akkor úgyis visszajön magától. De tudod kit tesztelgessen egy kapcsolatban ......

Hagyd a fenébe! Beteg egy nőstény ez!!!!!!!! Találsz olyat aki szeret, bízik benned és aki korrektül és egyenrangú partnerként kezel. S talán még tiszteni is fog!

2021. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha te valóban szereted,küzdj érte,hidd el be fog neki jönni.

Én lányként voltam hasonló cipőben anno, és fájt hogy nem küzdött értem a

pasi,hanem elengedett,könnyedén. Később kiderült hogy ha tudta volna hogy

van még esélye nálam,akkor küzdött volna.. :-) Így futnak félre a kapcsolatok..

2021. dec. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Kimész a helyiségből, a kamera átvált az egész helyiséget mutatva. Egy mélyebb-erőteljesebb hang a másik szobából:


"Jöhetek már, elment ez a hülye?"

2021. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt semmi konkrét negatív történés és van még érzelem, akkor érdemes átbeszélni és megpróbálni újra.
2021. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szeretnék még érte küzdeni, csak nem tudom hogy várjak vele, hogy ő keressen, vagy én erőltessem megint. Amiért szerintem várni kéne vele, az az hogy pont múltkor beszéltünk ilyesmiről, hogy rokonom a barátnőjével szünetet tartanak, és a fiú nagyon próbálja erőltetni, pont ezért nem működik, mert csak egy biztos pontnak látja a lány, és mondta is barátnőm, hogy neki most pihentetnie kéne egy hétig kb, hogy elkezdjen neki hiányozni, azzal többet érne el. Lehet ezt kéne nekem is?
2021. dec. 8. 11:42
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem fogadd el a döntését és lépj tovább. Nem vevő a probléma megoldására, szakítást látja egyedüli opciónak, hogyan is tudnál vele komolyan tervezni? Az is lehet valaki képbe került és ezért akarja hirtelen lezárni a kapcsolatot.
2021. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy kicsit tényleg hagyni kéne, néha a csend segít helyre tenni a dolgokat.
2021. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hagyd. ha nem kezdesz el hiányozni neki akkor már régen rossz. De ezt csak úgy tudja ha nem keresed
2021. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak, akik ha beledöglenek, akkor sem keresik a másikat, mert nem szeretik beismerni, hogy elcseszték.
2021. dec. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!