Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom a testvére és az ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom a testvére és az ő felesége társaságában dicséri meg a nőket, akiket lát, nem gond, ha megkérem, ne tegye, mert nekem kínos?

Figyelt kérdés
Ha velem van és ketten megegyezünk, hogy valaki csinos vagy szép, nem zavar az egész. De ezt nem igazán tudom hova tenni, nagyon kínos nekem. Aláássa az önbizalmam.

2021. dec. 8. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Ezzel elárulnád hogy görcsölsz az egészen, nincs önbizalmad.

Én azt csinálnám hogy ez mellett csetelgetnék pasikkal, lesse a bőket nyugodtan.

2021. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*nőket
2021. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, minden embernek más az ingerküszöbe. Ha ez téged zavar nyugodtan mondhatod, hogy legyen szíves befejezni. A lényeg a kommunikáció és a régi bölcs mondás, miszerint "Néma gyereknek anyja sem éri a szavát".
2021. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első: én ehhez túl rendes vagyok.

Második: Köszi, de valószínű, letagadná amúgy...😂 Ezért nem tudom, birkózzak meg vele magam, vagy hozzam fel.

2021. dec. 8. 12:39
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Ezt ott rontottad el, hogy neked ez négyszemközt belefér.


Akkor nem ciki, csak akkor, ha másnak kell mutogatni a kapcsolatot? Nekem akkor is szánalmas lenne ez az "éhes gyerek a cukrászda kirakata előtt" viselkedés. Primitív, röhejes minden látványos dolog ezzel kapcsolatban. A bámulástól az utánaforgáson keresztül az ilyen megjegyzésekig. Pillantson rá, konstatálja magában, hogy na, ez is dögös és haladjon tovább, mint a normális emberek.


Ha megütne, az is beleférne, mert négyszemközt történik? Csak akkor nem, ha a sógi előtt basz arcon? Ne vicceljünk már.

2021. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

#5 Szerintem teljesen egészséges egymás között megbeszélni az ilyeneket. Miért kéne titkolóznom a saját társam előtt?


Mi együtt néztük a feleségemmel például Belle Delphine videióját és nyugodtan elmondhattam, hogy bejön a rózsaszín paróka, meg a hozzáillő smink. A feleségem pedig ugyanúgy megjegyezhette probléma nélkül, hogy milyen jól néz ki Henry Cavill a Vajákban és szívesen megnézné rendőr egyenruhában. Tudod mi lett a vége? A feleségem beszerzett egy hosszú rózsaszín parókát, én pedig egy rendőr jelmezt és jót szexeltünk.


Bár lehet, hogy ezt csak azért látom így, mert még fiatal vagyok és máshogy szocializálódtam.


29/F

2021. dec. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

6

Szerintem meg nem az nyáladzani és főleg nem az a partnerrel megvitatni, hogy kit basznál meg, ha úgy adódna. Monogám kapcsolatban elfogadtad, hogy vele vagy, tarthatsz szépnek másokat, de könyörgöm, ne az legyen már a program minden séta alkalmával, hogy másokat stírölsz és a párodnak dokumentálod. Kultúra basszus, még szingliként a barátaimmal sem viselkedtem így egyszer sem, ők sem velem, pedig ott tényleg mindent lehetett még.

2021. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van az a szint, amikor ez tényleg kínos, de a semleges bókok irányába nem kellene ezt érezned, mert ezek csak sima udvariaskodások.
2021. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valahogy mindkettőtökkel egyet értek...
2021. dec. 8. 13:00
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

#7 Egyrészt azt beszéltük meg, hogy mi tetszik rajta és nem azt, hogy hogy kefélnénk vele egy jót. Elég nehéz volt félreérteni, főleg, hogy konkrétan kiemeltem, de látom sikerült.


Én nem olvastam sehol, hogy ez akár folyamatos, akár gyakori jelenség lenne náluk. Nem kell rögtön ezt belelátni és szörnyülködni.


Szerintem a kultúra része az, ha a pároddal, akivel az életedet kötöd össze megbeszélhetsz bármit és nem kell szégyenkezned a saját gondolataid miatt. De ha attól vagyok kultúrálatlan, hogy nem képedek el amikor megjegyzi valaki milyen helyes, vagy elereszt véletlenül egy galambot, ne adj Isten előttem használ fogselymet, hát legyen. Akkor inkább leszek kultúrálatlan, de egy boldog és harmónikus kapcsolatban.

2021. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!