Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vágyom a szexre, de a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyom a szexre, de a párom nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok,a párommal 8 éve vagyunk együtt. Most egy olyan stádiumban van a kapcsolatunk, hogy nem kívánja velem a szexet. Vagyis kívánná, ha én rávezetném de magától ritkán jut az eszébe, hogy én is vagyok. Nem értem mi a baj, más vonzónak talál, sőt mást sem hallok a férfiaktól, hogy de jó lenne csak egyszer meg hasonlók, és itt van a párom aki meg olyan mintha rám sem akarna nézni. Azt bizton tudom, hogy nem csal meg, mert őszinték vagyunk egymáshoz, és reggeltől estig csak a szüleinél dolgozik. Tudom, hogy szereti a szexet, de azt mondja nekem, hogy minél jobban akarom, ő annál jobban nem vágyik rá, mert elvárásnak érzi. Pedig én csak szeretném közel érzeni magamhoz, érezni az egész lényét, mert hiányzik és nagyon szeretem őt, hiányzik a kényeztetés.

Mit tehetnék? Hagyjam békén, és majd ő kezdeményez egy idő után, vagy legyek erotikusabb, járkáljak előtte meztelenül vagy mit? Fogalmam sincs...


2010. szept. 6. 10:15
1 2 3
 1/21 MentallyDisabled válasza:
ezt mondd el neki is és a siker garantált, ha tényleg szeret ;)
2010. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
rádunt. tartsatok egy kis szünetet, aztán úgyis megkiván újra.
2010. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ezért nem kell 17 évesen lekötelezni magunkat...
2010. szept. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Próbáltam erről vele beszélni, de mindig csak veszekedésbe torkollik a dolog. Azt mondta legyek türelmes, de ha egyszer kívánom és vágyom rá akkor mit csináljak. Üljek a babérjaimon...?

Rám unt...elképzelhető 8 év után, de nem hiszem hogy ez az oka. Nem tudom...

2010. szept. 6. 10:26
 5/21 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy te tehetsz bármit, ha neki az a hozzáállása, hogy "legyél türelmes", és csak ül a babérjain és néz ki a fejéből. Elég éretlen lehet a párod a kapcsolatra, ha lusta megdolgozni érte, igenis próbálnia kéne neki is megtalálni a megoldást.
2010. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
igaz mi csak 1,5 éve vagyunk együtt,de ez nálunk is így van.Igaz vannak időszakok amikor hetente többször, nyaralás alatt napi 2 is belefért,de ha dolgozik vagy feszült napjai vannak, akkor egyáltalán nem kívánja.És ő sem szereti úgy csinálni ha erőszakoskodom, vagy ha kérdezgetem, h. most akkor mikor stb.Szerintem ez normális.Mert ő is oda van értem meg minden, szóval nem a megunásról van szó.Bár nálatok nem tudom, ha ezen kívűl más nincs akkor biztos csak annyi h. tényleg most olyan a hormonháztartása h. nem kívánja.25/l
2010. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzetem, annyi különbséggel, hogy ő még a rávezetéssel sem kívánja a szexet. Mindig fáradt vagy filmet néz, és film közben nem lehet, de mire vége van a filmnek én elalszom, és akkor én vagyok a hibás. Beszélni nem lehet vele, mert csak a veszekedés. Teljes mértékben megértem a helyzetedet, de nem tudom mit tehetnél, ahogy azt sem, hogy én mit tegyek.
2010. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

:) Érdekes...azt mondják a pasik, hogy milyen nehéz a nőkön kiigazodni. És akkor erre mi nők mit mondjunk? :)

Amúgy lehet tényleg csak annyi van, hogy most ilyen a hormon háztartása, aztán majd alakul.

Mondjuk nálunk az van még pluszba, hogy mi megszakítással védekezünk, és ő mondta nekem, hogy neki így nem jó szexelni. Lassan szeretnénk kisbabát is, és ezért muszáj vagyok nem szedni a gyógyszert, de hát valamit valamiért...

2010. szept. 6. 10:56
 9/21 anonim ***** válasza:

Óvszer, pharmatex hüvelykúp, vagy tabletta.

A megszakításos dolog egyrészt egyáltalán nem nevezhető fogamzásgátlásnak, másrészt valóban elrontja az intim együttlétet.

2010. szept. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Gondolod meg, akarsz-e gyermeket egy már problémás kapcsolatba. A szex akárki akármit is mondd, fontos, és ha nem egyeznek az igények, bizony rá is mehet a kapcsolat.
2010. szept. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!