Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vágyom úgy a szexre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vágyom úgy a szexre, mint más?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyok a párommal, nagyon szeretem őt, és tudom, hogy ő is engem. A baj csak az, hogy én nagyon ritkán kívánom a szexet, és őt ez bántja, mert szerinte ő ront el valamit. Pedig nem erről van szó, hanem sokszor nekem többet ér a szexnél az összebújás.

Normális ez, vagy van esetleg valaki aki ugyan így van ezzel?


2010. febr. 24. 09:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
csak azért mert te még biológiailag nem vagy érett a szexhez.vagy van a szexualitásotokban valami negatív ami téged tudat alatt zavar .
2010. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Lány?
2010. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Ha erre gondolsz, nem vagyok már kislány.

Az a zavaró, hogy képtelen vagyok megadni neki azt a szexmennyiséget, amire vágyik... talán túlságosan akarom, azért nem megy...

2010. febr. 24. 09:25
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Nekem ez az állapot akkor volt, amikor még nem voltam szerelmes a páromba, csak szerettem őt! de amikor megjött a szerelem, az igazi ragaszkodás stb..., akkor nagyon is elkezdtem élvezni a szeretkezéseket! lehet nálad is ez a probléma, bár tudom azt irtad, hogy szeretitek egymást és te is nagyon szereted, csak lehet még nem eléggé! ugyanakkor egyetértek az előttem szólóval, ha az én verzióm nem lenne igaz, akkor az övé érvényesül! valamit lehet nem jól csinál a párod, ezért nem igényled annyira az együttléteket!
2010. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
21/L
2010. febr. 24. 09:26
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszolsz, nem tudok segíteni, bocs.
2010. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mire nem válaszoltam?
2010. febr. 24. 09:29
 8/24 anonim ***** válasza:
31%

Ja, látom, válaszoltál. Tényleg bocs! :)

Szerintem 21 évesen ez normális, az emberben a nő 30 körül kezd kibontakozni, akkor kezdi igazán élvezni.

Sokat ronthat a helyzeten, ha a pasi azon görcsöl, hogy elrontja, te meg azon, hogy nem adod meg neki, amit akar. Mert így másból sem áll az egész, csak abból, hogy féltek. Szerintem megoldás lehet, ha a ritka szex közben gyakran - összebújás közben - kézzel csináljátok egymásnak.


Próbáld meg, hogy simogatod a testét, és közben gyönyörködsz benne, hogy milyen szép. Pl. figyeld meg, hogy sima a bőre, jó az illata stb. Szánjatok rá sok időt, hogy ezeket felfedezd. Szerintem ez javítani fog a helyzeten.


A másik oldal meg az, hogy magadnak is tetszeni kell.

2010. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Sokat segítettél, és megnyugtat a gondolat, hogy ez még normális ebben a korban!

2010. febr. 24. 09:34
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
szerintem ez attól függ. például az én esetemben: nekem volt egy párom 2 évig voltam vele, együtt is éltünk. én akkor voltam 20 éves. de se előtte, sem utána nem kívántam a sexet, sőt nem is élveztem, soha nem is mentem el. de aztán szakítottunk, és jött egy fiú, aki teljesen "bevezetett" olyan dolgokba és úgy, ahogy még soha neki. őt igazán szeretem, életem nagy szerelme, már 4 éve együtt vagyunk, odafigyel, állandóan kívánom a sexet, sokszor el is megyek. úgyhogy vagy tényleg még csak most fog kialakulni benned az igazi vágy, vagy nem szereted igazán. próbáljatok ki új dolgokat, ami neked jól esik, amit te szeretsz az ágyban. próbáld meg elengedni magad. de ha idővel nem javul, akkor már nem is fog, és ez a kapcsolat rovására mehet...
2010. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!