Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a marihuána befolyásolhat egy párkapcsolatot hosszú távon,ha az egyik fél heti több napon is szívja?

Figyelt kérdés

2021. dec. 10. 13:32
 1/9 anonim válasza:
100%
Akkor befolyásolja, ha a másik felet ez a tevékenység zavarja.
2021. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Bár jobban belegondolva befolyásol ja. Nem csak a párkapcsolatot, hanem úgy mindent. Ha heti több napon szív valaki, az már függőség. Ilyen esetben viszont demotiválttá teszi a használót. Ez kihat az élete egyéb területeire is...
2021. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már rövid távon is. Bármilyen függőség tönkreteszi. Tudom, mondják, hogy ártalmatlan drog, de ismerőseim által tudom, hogy ez nem mindig van így...
2021. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, mert nem lenne sokáig meg a kapcsolat.
2021. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból írom, hogy igen, befolyásolja. Az én exem is hetente többször szívta esténként, már hozzátartozott a napi rutinjához. Nem csak emiatt mentünk szét, de ez is benne volt, mert egy normális estét nem tudtunk együtt tölteni, mindent máshogy látott a fű miatt, egész este röhögött mindenen, nem lehetett beszélgetni, közös programokat csinálni. Szóval igen, mi nagyrészt emiatt mentünk szét. Ismerősöktől tudom, hogy azóta még rosszabb lett, még gyakrabban füvezik.
2021. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Minden befolyásolhat.


Mostani párom nagyon hosszú ideig hajtott rám. Barátok lettünk, de akkor sem tetszett úgy. Aztán beavattam a tudatmódosítók, meditálás, spiritualitás világába. Párszor szívott, de amikor elkezdte heti többször, akkor nagyon belendült. Elkezdett energikus lenni, rengeteget filozofálni, kb ötször annyit kezdtünk beszélni, és látszott rajta, hogy falja az életszeretetet. A személyisége is 3 hónap alatt rengeteget fejlődött, változott pozitív irányba. Utána jöttünk össze.

2021. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Hát utolsó én annyira nem hiszek ebben,hogy ezektől a tudamodositoktol pozitív irányba fejlodhetne a személyiség...de hát kinek mi.
2021. dec. 11. 14:46
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Nem lehet egy beállt emberrel normálisan beszélgetni,olyan mintha részeg lenne,semmi nem jut el az agyáig. Gyereket csinálni se tud. Ha nincs fű,idegbeteggé válik. És csak idő kérdése mikor fog rákapni valami keményebbre, akkor meg a kapcsolatnak úgy ahogy van harangoztak. Tudom miről beszélek, exem függő volt. Komoly dolgokat éltem át mellette, terhesen hagytam ott. Soha többé drogos kutya, hányok tőlük🤮
2021. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, terhes is csak azért lettem mert elkezdett fű helyett gyógyszerezni meg kristályt szívni😅
2021. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!