Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom drogozik, mit tegyek? (Lent)

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem meg, de nagyon szeretem, nagyon jó ember, ő is így érez. De mivel tényleg csak 1-2 hónapja ismerem, nem akarok beleszólni az életébe, nehogy elijesszem (előző bnőjével ez lett). Heti 1x használ kb illegális szereket (vegyesen mikor mit). Mondtam hogy "nem tetszik ez de azt csinál amit akar". Szerintetek el kéne kezdenem leállítani (most eleinte párszor biztos tudnék hatni rá, de nem akarom, hogy aztán titkolózzon)? Vagy ez a mennyiség belefér és hagyjam? Köszi

2017. júl. 6. 09:55
1 2 3
 1/26 Sunshinedoll ***** válasza:
De mit használ konkrétan?
2017. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Jobban jarsz, ha ilyen faszikkal semmibe nem bonyolodsz bele, es meg mielott magadat is lerantod erre a szintre (azzal hogy osszeallsz vele mar felig le is rantottad), odebb allsz, es keresel valakit, aki nem valami utolso, "heti egyszeri (egyelore)" drogos.
2017. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Kola eki fu speed
2017. júl. 6. 10:34
 4/26 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen pasit messzire kell kerülni!

Lehet, hogy heti egy alkalmat vall be, aztán ki tudja... Ráadásul minden szemetet használ, mindegy, csak ártson. Sose tudhatod, mikor kattan be egyszer valami szutyoktól, aztán örülhetsz, ha csak összever.

Ez a pasi már túl van azon a szinten, amikor le tud szokni a kedvedért. Akkor se tudna már leszokni, ha az élete múlik rajta, márpedig el fog jutni oda is gyorsan.

2017. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Az én párom is drogozott. Zavart nagyon is, de azt mondtam neki hogy az ő élete, az ő döntése és nem szólok bele mert nem zavar! De mindíg mondja el és ne titkolózzon. Rosz érzés volt hazudni neki....nagyából 3 hónap járás után abba hagyta. Azt mondta hogy megadom neki azt a pluszt amit a drog adott meg, ezért nem kell neki.
2017. júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%

Nem mind1 hogy füvezik e ,gyorsot hasznal e ,colat ,extazyt ,kristályt vagy heroint!?

A fű alapjáraton nem veszélyes (heti egy). A többi szintetikus ,az se mind1 hogy hat rá. A mennyiség se mind1.

Sztm heti egy belefér.

Vele beszéld meg ,bár sztm nem fog leálni ,csak titkolozni.

N25

2017. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
27%

6os vagyok közbe láttam hogy írtad.

A fü meg spuri meg elmegy ,az ekit nem ismerem ,a kola se vészes (csak egy jo minöség 20ft).

Probálj vele normalissan beszélni. Ha neked nem fér bele ,hagyd a pasit.

2017. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy azok a válaszok a megnyugtatók, akiknek már volt benne közvetlen/közvetve része. Akik meg elítélik, azok írják, hogy hagyjam ott:O (ez fel sem vetődött egyébként, léteznek megoldások..., de én most arra vagyok kíváncsi, amit a leírásban meg is kérdeztem)
2017. júl. 6. 11:05
 9/26 anonim ***** válasza:
38%
Eki se durva. Épeszű nem tudja túladagolni. Fu ex meg a gyorsító szerintem mértékkel és ritkàn tök oke
2017. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
En azert itelem el, mert lattam mar fuggoket, sajnos kozelrol (csaladban), igy tudom, hogy az esetek 99%-ban lehet kuzdeni, szenvedni, de sosem fogsz tudni nyerni (hacsak nem valtozik a vered kokainna, akkor nem fogsz elore lepni a fontossagi sorrendben). Eloszor csak heti egyszer, aztan ketszer, aztan picit tobbszor, aztan erdekes mod mindig elfolyik a penz. Aztan szabadkozas. Aztan szunet. Aztan egy kis problema, es hopp mar megint jon az anyag, mert a fuggo mindig az marad, ahogyan a megoldasa is ez lesz. Egy eletet, csaladot, komolyabb terveket ilyen emberekre nem szabad alapozni. Hacsak parszor dugtok egy heten meg amugy elvagytok, akkor nem szoltam. Kinek ez, kinek az...
2017. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!