Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ittasan a párod azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ittasan a párod azt mondaná neked hogy idióta, beteg állat meg balfasz akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nem először történik.

Van ennek előzménye.

Én féltékeny típus vagyok (1x ki is derült hogy okkal) ő meg egyre többet iszik.

3 éve vagyunk együtt. És együtt is lakunk.


2021. dec. 11. 17:58
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Másnap persze így csinál mintha mi sem történt volna.

Azaz megbanja.

2021. dec. 11. 17:59
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék alkoholistával élni. Elég volt anyámat látni, mit művelt vele az alkesz apám.
2021. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
16%
Az enyém is mond mindenfélét olyankor, de másnap nem is emlékszik rá.
2021. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit tennék? Összecsomagolnék és elhúznék. Nem elég, hogy alkoholista meg így beszél, de még írod, hogy adott rá okot a féltékenységre is.
2021. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
HAGYD OTT A G€cibe.
2021. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%

Minek vagy vele? Eltart legalább?


Normális srácok meg verhetik a paplan alatt. :(

2021. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem biztos alkoholista. Az, hogy nem először fordul elő az nem jelenti azt, hogy az. Nem derült ki az sem melyik fél iszik. Nyilván nem minden esetben van jó hatással az alkohol a párkapcsolatra. Mint ahogy ebben sem. Egy kis bor vagy valami rövid tudja oldani a gátlásokat.
2021. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Gyerekünk is van nem olyan könnyű dolog ez
2021. dec. 11. 18:40
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt kérdezted mit tennénk. Teszem azt, meggondolatlanul szültem egy majdnem idegennek aki út közben alkoholista lett és meg is csalt

Ha nem tudom magam fenn tartani nélküle, akkor anyukámékhoz költöznék, a gyereket bölcsibe adnám és keresnék munkát/visszamennék oda, ahol előtte dolgoztam, hogy mielőbb újra teljesen önálló lehessek.

Gyerek nélkül sem viselném el, hogy ilyen tiszteletlen legyen velem a párom, azt pedig főleg nem engedném, hogy a gyerek ezt lássa, ebben a közegben kelljen felnőnie.

De ez én vagyok. Te tégy úgy, ahogy jónak látod.

2021. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolnám, a gyerek egy hatalmas indok a lelépés mellett, de sokaknak csak ürügy, hogy miért ne kelljen változtatni.
2021. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!