Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódtam, és most már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam, és most már nem hiszek a boldogan éltek, amíg-ban. Segítenétek kicsit visszatolni a hitem, hogy új kapcsolatot kezdhessek?

Figyelt kérdés

Párommal szüzen jöttünk össze, vele történt meg az első. Utána 4 évig voltunk együtt. Eleinte mondta, hogy el sem tudna képzelni más nőt maga mellett. Ekkor voltunk 17 évesek. Most 22k vagyunk, és szakítottunk, mert a páromat vonzza a kihívás, az, hogy legyen viszonyítási alapja. Szerinte minden férfi azt érzi, ha ránéz egy csajra, hogy úgy megd.ugná. Mondjuk a párkapcsolatról alkotott elképzelésünk is, és még sok más minden sem egyezett kettőnkben.


Most van egy srác, akivel kölcsönösen kedveljük egymást, ám még neki sem volt barátnője. Most azon rágódom, hogy ha összejövök vele is, majd eltelik az idő, akkor ő is úgy megváltozik, mint volt párom. Most még ő sem tűnik nagy csajozós típusnak, ahogy párom sem annak idején. Viszont ez a srác természetben is teljesen más, mint exem. Vele sok mindenben egyet értünk, hogy ő hogy képzeli el a párkapcsolatot, nem tudom, ilyenekre nem merek nála rákérdezni.


Vélemények?


2010. szept. 6. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés ember találja meg az elsőben az igazit, és ez nem is baj, kell a tapasztalat, nem csak a szexben, hanem a párkapcsolatokban is, hidd el! Sőt a másodikban sem sokan... De előbb-utóbb te is megtalálod azt, aki veled akarja leélni az éltét, a csalódások kellenek ezen az úton. Valószínűleg ez a pasi sem egy nő mellett fogja leélni az életét, de ez ne tartson vissza, semmire nincs garancia. Élvezd az életet!
2010. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak tudod ez olyan lehangoló. Úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy szakítás lesz a vége, mert a srác majd más csajokat is ki akar próbálni, én meg csak az ugródeszka leszek -.-'
2010. szept. 6. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Az exed egy f@sz. Szerintem vágj bele, ha nem is rögtön kapcsolatba a fiúval, de ismerkedjetek, aztán vagy kialakul valami, vagy nem.
2010. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
állítólag addig történik velünk még egyszer ugyanaz, míg nem tanulunk belőle
2010. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fülünyúl ***** válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok, csak a másik nem képviselőjeként. Nekem soha nem támadt olyan gondolatom a párom mellett, hogy más nőt akarjak. Szóval ha egyik sem jönne be, írj bátran, hátha.
2010. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerkedj meg velem,én már feleséget keresek és gyereket szeretnék !
2010. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!