Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok újra bízni a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok újra bízni a férjetekben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, több mint 15 éve vagyunk együtt és most derült ki, hogy a férjem regisztrálva van több társkeresői oldalakon meg több facebook profilja is van. Mikor rákérdeztem, akkor azt mondta, hogy a társkeresőket csak kíváncsiságból nézte meg, a másik messengert pedig beszélgetésre használta volna, de nem tudta, így hagyta az egészet. A kapcsolatunk elején nagyon féltékeny voltam és zavart, ha nélkülem akart menni a "barátaihoz". A férjemnek sokkal több barátja volt mint nekem, de ezekkel miattam teljesen megszakította a kapcsolatokat, mert nem akart vitákat. Sajnos én nem nagyon bírom az embereket és társaságban is kellemetlenül érzem magam. Van egy lány akit szinte 2 naponta nézegetett facebookon, meg a nevével csinált jelszavakat, meg lementette a képeit...ezekre azt mondta, hogy hiányzott a régi társasága és így akart emlékezni, meg hogy ne felejtse el őt/őket...nagyon nehezen megy ez nekem...a férjemnek 2 munkahelye van napi 12-14 órákat dolgozik, hogy nekem, nekünk jobb legyen, nem iszik, nem dohányzik ami rossz benne, hogy hangosan horkol emiatt külön alszunk, meg szokott pc-n játszani. Bocsi, ha kicsit hosszúra sikeredett.

2021. dec. 12. 13:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
33-35 évesek vagyunk.
2021. dec. 12. 16:46
 13/15 anonim ***** válasza:

A ferjednel a barat=a szeretovel..?

Nekem ugy tunik😂

2021. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hazudik, mint a vízfolyás, ha nem tudsz megbízni benne, mondjuk ezek után nem is csodálom, tipliztesd le, mielött megcsalna, utána sokkal rosszabb lenne neked... Szánalmas hazudós féreg, vigyázz vele, tuti meg fog csalni, ha nem állsz a sarkadra!!!Keress normális palit magadnak.
2021. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"2 munkahelye van napi 12-14 órákat dolgozik, hogy nekem, nekünk jobb legyen"

És most jó?

2021. dec. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!