Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehezen bírom ki a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen bírom ki a párom nélkül akár egy éjszakát is ő azért el van nélkülem ha úgy alakul.. te mit szólnál?

Figyelt kérdés
2021. dec. 13. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Mihez? Hogy ő normális?
2021. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem keress egy pszichológust. Ez hosszú távon nem fog működni, semmilyen kapcsolatban.
2021. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem zavarna. Jönnél velem a stégre éjszakai horgászatra.
2021. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Savlekotő ***** válasza:
100%
Levegőt tudsz venni nélküle? Fordulj szakemberhez mer a párod menekülni fog és erre minden emberi kapcsolatod rá megy felnőtt ember tudjon már létezni egyedül lenni..
2021. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki nehezen bír ki egy éjszakát a párja nélkül, és minden baja van tőle, az nem egészséges. A kapcsolatfüggőséget/lelki traumákat kezeltetni kell, rendbe kell hozni, mert megkeseríti a te és a párod életét is majd.
2021. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán kibírunk a barátnőmmel 1-2 napot egyedül, ha esetleg meg hosszabb program van, akár többet is. Megbeszéljük, mivel felnőtt emberek vagyunk. Pl. én imádok a hegyekbe több napot sátrazni egy-két gyerekkori barátommal, miközben sétálunk napi 10-20 kilométert, tereptől függően. A barátnőm annyira nem rajong ezért, de tudja, hogy én igen, úgyhogy nem áll az utamba, ő addig barátnőzik vagy meglátogatja a szüleit stb.


Kicsi önállóság jót tenne neked is, kérdező.

2021. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Rövid úton kiraknálak, mert nem egészséges, és előbb-utóbb az lenne, hogy a saját hülyeséged miatt nem mehetnék el még párórára sem éjszaka.
2021. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Mit szólnék? Én úgy elmentem anno 4 hetes külföldi gyakorlatra mint a huzat, ő fenyegetőzött, hogy elhagy, aztán csak ott várt a reptéren...
2021. dec. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk dettó. Én simán tudok aludni egyedül, ő nem.
2021. dec. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Hogy menj pszichológushoz. Nekem nem kellene egy ilyen tapadós, kapcsolatfüggő nő.
2021. dec. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!