Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csak olyan alapon nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak olyan alapon nem akar megbántani, fájdalmat okozni, megcsalni stb mert nem érdemlem meg, akkor valójában nem szeret?

Figyelt kérdés

Annak kapcsán jutottunk idáig, hogy megbántott valamivel, amit én sérelmeztem és megbánta.

Rájött arra, hogy nem akarja velem elrontani, nem akarja hogy csalódjam benne, nem akarja hogy a boldogságomból bánat legyen, vagy hogy megtörje a "varázst"bennem, magába nézett, hogy ez valóban aljas volt és nem érdemeltem meg, furdalja a lelkiismeret.


Most vehetem ezt annak hogy sajnálatbol meg szánolomból korrekt velem??



Aki szívből szeret szerintem annak nem is kell más, mert szeret. Es nem azért nem akarja átverni a másikat, mert nem akar bunko lenni a párjával, hanem alapbol igénye se lenne másra, illetve alapbol eszébe se jutna aljasnak szemétnek lennie.



Most ezt a megbánást és ígéreteit így, ilyen alapon, hogy csak mert nem akar megbántani, nem érdemlem meg, nem akarja hogy csalódjam benne, most én hova tegyem magamban?


Nálam ez alap kéne hogy legyen hogy ha akarok/szeretek vkit, akkor nem bántom meg, nem csalom meg mert nem is kell más eleve.



2021. dec. 14. 17:17
 1/3 anonim válasza:

5évig éltem az előző párommal aki nagyon sokszor ezt játszotta velem amit most veled….

A mostani párommal 1 éve vagyok és nem veszekedtünk még vagy bántottuk meg egymàst. Valamelyik nap lettem nagyon ideges, mert nála volt az én kulcsom is és nem jutottam fel a lakásba mert bealudt… fél órán keresztül csörgettem majd végül a szomszéd nyitotta ki a folyosó ajtót (nem igazán ismerjük egymást csak köszönünk és itt este 10 volt)

Nagyon leb*asztam a párom és utána meg is sajnáltam, de mondta, hogy végül is igazam volt. Viszont soha többet nem akarok így beszélni vele, de nagyon elkapott már az ideg és fáradt is voltam.

Nem írtad nálad mi történt…. Azt sem hogy mióta vagytok együtt. Viszont az előző kapcsolatomból kiindulva nekem ha olyan párom lenne aki megint rendszeresen megbánt kibasznám mint állat!

Majd látod, hogy milyen veled, de ha bunkó lesz sokszor akkor jusson eszedbe, hogy az élet rövid. Én megbántam hogy 5évet egy bunkóra pazaroltam!!

2021. dec. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod.


Kibeszélt a hátam mögött.

Ez volt amivel megbántott.


Még nem rég óta vagyunk együtt, sok tapasztalatom nincs még vele, azt mondja bízhatok benne.


Alapvetően amugy caupa szív, meg stb.


Csak nem tudom 2 arca van e.

2021. dec. 19. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Kibeszélt a hátad mögött... ez azért kevés infó ahhoz, hogy ezt a kérdést megválaszola bárki is...
2021. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!