Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem válaszol sosem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol sosem? Nem akar megbántani?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal pár hete. Az elején nagyon lelkes volt, úgy jött le, mintha belém zúgott volna, és ezt is mondta. Aztán hirtelen egyik pillanatról a másikra elveszett ez a lelkesedés. Bevallotta, hogy az exe felkereste, hogy szívesen kezdené vele újra, és mivel évekig együtt voltak, előjöttek az emlékek benne, és bevallotta, hogy kicsit el is bizonytalanodott, de az érzései nem változtak irántam. Azóta ritkábban találkozunk, hagyom hogy leülepedjen benne a dolog és helyes döntést tudjon hozni, rájöjjön hogy annak már vége és tiszta lappal kezdhessünk. Addig is facebookon sokat csetelünk. És rosszul esik, mikor megkérdezem, h szeretnél velem találkozni? és kitér a válasz elől, de aztán áthív... Nem értem, miért nem tudja kimondani, hogy igen, szeretne találkozni. De ez már nem az első ilyen. És azért zavar ennyire, mert mielőtt felkereste az exe, azelőtt még ő mondta folyton h találkozzunk már és ő volt az, aki mondogatta, h várja már a találkát és stb. De mikor együtt vagyunk, akkor minden nagyon jó, úgy érzem, h szeret.
2014. ápr. 28. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felbukkant az ex... Ne haragudj de téged már csak arra tart, és ebből nem lesz semmi. Lépj tovább.
2014. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
velem szóról szóra ez történt,tudod mi lett a vége hogy amikor néha áthívott engem akkor együtt voltunk,majd jött azzal ő nem így érez és lelkiismeretfurdalása van stb,eltűnt persze h eltűnt mert a többi napon jó volt az exe,és a mostani eredmény engem eltüntetett az életéből,és az unalmas délutánjait az exével tölti,nem járnak,csak szex.egymás árnyékában élnek.nagyon sokat szenvedtem,szenvedek,de megmutatom neki kit veszített,elkezdtem még jobban sportolni,edzeni,legtöbb pasinak ugyis a sportos vékony tetszik,ő is abból van,és akkor én mondhatok nemet.
2014. ápr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy az a hatalmas lelkesedes elmulik akar normalis is lehet. Nalunk nem bukkant fel az ex egyikunknel sem, viszont megsincs az a nagy tuzijatek mar, ennek ellenere tudom, hogy szeret, ugyanugy fontos vagyok neki.

Szerintem kerdezz ra, hgy mi a helyzet, mert bizonytalan vagy, nem tudod mire szamits stb. Ez veled szemben nagyon nem fair reszerol, szerintem nincs olyan, hogy "hagyom, hogy leulepedjen benne es helyes dontest tudjon hozni", akkor kellett volna uj kapcsolatba belevagni, ha 100%ban lezarta magaban a dolgot. A facebook chat es a szemelyes talalkozas egyaltalan nem ugyanaz, mikozben veled chatel 1000 mas dolgot is csinalhat, de szerintem egy kapcsolatban igenis szukseges az, hogy idot szakitsanak egymasra az emberek. Minnel elobb tisztazd vele, hogy akkor most mit is akar.

2014. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt szeretné, ha mindkettőtöket megtarthatna. Ha te ezt így el tudod fogadni, legyen. Ha nem, akkor legyél határozott és mondd meg neki, hogy addig ne keressen, amíg az ex a képben van. Legyél erős és következetes, mert, ha nem ezt teszed, csak halogatja a döntést, hiszen neki ez a legjobb és legkényelmesebb.
2014. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!