Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinak mi az elég jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak mi az elég jó?

Figyelt kérdés
Előző kapcsolatomban kevés voltam a páromnak, azt mondta kevés az hogy szeretem. A mostani párom szintén azt mondta kevés vagyok. Egyrészt az egom azt mondja, hagyjam, majd lesz olyan, akinek elég jó leszek, másrészt már keresem mit rontok el, mi az amiben kevés vagyok, és keresem a hibát.
2021. dec. 14. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem elég jó vagy, mert nem várom el, hogy szeress. Kb ezen múlik a dolog. Bőven elég, hogy jól elvagy valakivel és nem akarsz semmi megváltást, meg ő sem.
2021. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Bocs, nem beszólásból mondom, csak elemezve azt amit írtál… ebből az derül ki, hogy legyen elég a másiknak, hogy szereted, de te nem szeretnél semmin sem változtatni, hanem így fogadjanak el, amikor már két esetben is az volt, hogy nekik “valami hiányzik”.

Az vinné előrébb a dolgot, ha kiderülne, hogy mit hiányoltak. Abból megtudnánk rólad vagy róluk valamit.

2021. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, az előrébb vinné, de valahogy nem fejtette ki az előző párom sem, és a mostani sem fejtette ki.
2021. dec. 14. 22:23
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas vagy. Nem mozgattad őket. Akkor kevés leszel a szerelmeddel is.
2021. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Aki azt mondja hogy kevés vagy az magáról állít ki bizonyítványt , mert nem mérte fel a helyzetet már az ismerkedési szakaszban hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezel. Nem hiszek abban, hogy bárkinek is meg kell felelni az életben aki nem ragaszkodik hozzád, neked csak annak az egy férfinak kell tetszened aki a párod lesz. Ha olyan tulajdonságokkal ruházod fel magad ami nem jellemző rád azzal csak időt húzod, lehet hogy a kapcsolatok jobban indulnak de idővel kibukik a szög a zsákból és nagy csalódás lesz a vége.

Lehet hogy tényleg kevés voltál a partnerednek, nem fejlődött a kapcsolat, nem inspiráltad a férfit, de aki tényleg szeretett és segíteni akart neked az pontosan elmondja mivel volt problémája és nem a szakításkor mond üres közhelyeket.

20 évvel ezelőtti nagy szerelmemtől anno azt kaptam meg szakításkor, hogy túl sok vagyok, mindig vele akartam lenni, sokat kerestem, állítólag megfojtottam a szerelmemmel és nem volt mellettem magánélete. 10 évvel később 30+ már ő akarta újra kezdeni a kapcsolatot amikor találkoztunk...ez elég vicces volt. Minden embernek vagy életszakasza amihez alkalmas partnert próbál találni, mások a prioritások 20 évesen és egészen mások a 30-40 év között. 20 évesen nagyon szerelmes voltam a lányba, de most közel a 40 soha nem gondolnám hogy ő lenne a megfelelő nő a gyerekeim neveléséhez, olyan tulajdonságok kerülnek előtérbe amivel soha nem rendelkezett.

2021. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés stílus is reprezentàlja a problèmàt.

Ide is keveset írtál , most erre a párod helyett hogyan reflektàljunk?

2021. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mégis milyen vagy pontosan?
2021. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogyan "szereted" a párod? Miket csinálsz?
2021. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 6-ossal. Lehetséges, hogy az volt a probléma, hogy nehéz veled kommunikálni, esetleg nem fejted ki a véleményedet egyes dolgokról, vagy egyáltalán nincs. Nekem van ilyen “barátnőm”. Általában a beszélgetés a részéről kimerült 1-2 mondatban, néha 1-2 szóban. Nem lehetett vele sehova elmenni, nem lehetett semmit csinálni. Csak úgy volt magának. Tehát lehet csúnyán hangzik, de “lényegében” kevés. Nem is igazán mondanám barátnak, mivel kvázi semmiről nem tudunk beszélni, csak meghallgat vagy esetleg elmondja, hogy mi történt vele aznap, de eszmecserét már lehetetlen vele folytatni. Lehet te is ilyen vagy. Ő is szeret engem, annak ellenére, hogy most csak egy barátságról beszélünk, és nem érti, hogy sokszor miért inkább másokkal töltöm az időmet. Ő viszont képes a legjobb barátjaként tekinteni rám, szóval elég furcsa helyzet. Lehet ők sem érezték úgy, hogy a társuk lennél hasonló dolgok miatt, hiába érezted te őket társnak.
2021. dec. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ha 2 ember is ezt mondta, lehet, hogy van benne igazság.


azt mondod nekik szereted őket, hát lehet, hogy ők nem így érzik. vagy unalmas vagy.

2021. dec. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!