Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinak mi az elég jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak mi az elég jó?

Figyelt kérdés
Előző kapcsolatomban kevés voltam a páromnak, azt mondta kevés az hogy szeretem. A mostani párom szintén azt mondta kevés vagyok. Egyrészt az egom azt mondja, hagyjam, majd lesz olyan, akinek elég jó leszek, másrészt már keresem mit rontok el, mi az amiben kevés vagyok, és keresem a hibát.
2021. dec. 14. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Unalmas vagy, nincs humorod, nem szereted a szexet. Az én barátnőmnél is 30%-ot levon a kapcsolatból az uncsi, kevéske szex.
2021. dec. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Képes vagyok változni, viszont van olyan, változás, amit tudom, hogy ahhoz, hogy stabil maradjon ne csak időleges, és tényleg valódi változásnak tudhassuk be, vannak körülmények, amelyeken közösen kellene változtatnunk, viszont ilyenkor magamra maradok Sokszor érzem ezt, hogy amikor problémá szeretnék megoldani, egyedül maradok. Lehet, azért mert csak nekem probléma?
2021. dec. 15. 21:34
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ha az a fajta nő vagy akinek soha semmi nem jó és ha 2 percig nincs dráma akk megkattansz akk ja, ez csak a te bajod.
2021. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 dregor ***** válasza:
Ha valaki savanyú fapicsa, akkor az bizony kevés, akár tetszik akár nem és lényegtelen mennyire szereted a másikat... Ez olyan, mintha minden nap sótlan üres tésztát kellene enned.
2021. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez így hülyeség hogy nem vagy elég jó, kicsit nagyképű dolognak tartom ha ezt mondta.


Nézz magadba de magadat ne hibáztasd előre, ne hagyd hogy az önbecsülésedet és önértékelésedet megpróbálják lerombolni...

2021. dec. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!