Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lehet azzal a tudattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet azzal a tudattal élni egy férfinak, hogy örökké csak második lesz?

Figyelt kérdés

Amiről a kérdést felteszem, az egyik legkényesebb és leginkább tabutéma.

Viszont nem egy alkalommal szólták már el magukat itt az oldalon is ennek kapcsán, miközben igazán szívesen senki nem beszél róla.

A bizonyos alfa-béta fogalomról van szó. Az igazán vonzó férfiakról, akikért "a nők biológiai bombája robban." És azokról, akikért nem; de jobb híján megalkusznak velük.

Mivel a béta-férfiaknak is van agya, a javuk bizonyára maga is tisztában van ezzel. Ahogyan belül éppen emiatt mérhetetlen keserűséget kell érezzenek. Vagy...Egyszerűen megpróbálnak kibékülni azzal a kevés jóval, hogy az ínséges évek után végre van nőjük.

Mi az igazság?


Hogy egy kicsit szemléletesebb legyen a dolog, egy filmjelenetet is betennék ide. Valószínű sokan látták már A sakál c. filmet. Egy jelenetben a börtönből kihozott Declan azaz Richard Gere találkozik régi szerelmével. A páros között szinte forr a levegő, amiben az sem zavarja meg őket, hogy a nő férje is jelen van. Aki inkább jobbnak látja a háttérbe vonulni. Miközben eltűnődhet rajta, hogy őiránta sosem mutatott ilyen érzelmeket a felesége, soha.

[link]



2021. nov. 26. 22:10
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%
Nem ez az egyetlen mérce, amivel a saját értékemet mérem. Valamint többet ér nekem egy olyan nő, aki úgy is engem választ, hogy nem vagyok klasszikus alfa, mint száz olyan, aki keresztülnéz rajtam.
2021. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
88%
A jelenet egyébként pont nem arról szól, hogy Gere karaktere ekkora alfa, hanem arról fellángolnak köztük a régi érzelmek. Ebből a szempontból egy pocakos, kopaszodó könyvelő is lehetne a rég nem látott férfi.
2021. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
95%
*arról, hogy
2021. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
86%
És egy nőnek? Mert ennyi erővel ugyanez van fordítva is, nem? Aki nem minimum egy Palvin Barbi, az egy béta lány, akivel beéritek, mert nincs jobb?
2021. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
90%
A normálisak nem is tudják, hogy béták. A többieknek meg tök mindegy, ők amúgy is menthetetlenek.
2021. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, kedves 4-es, hogy nem kell feltétlenül Palvin Barbi-nak lenni. Szerintem egy normál testalkattal és egy szerethető személyiséggel sok férfinál nyerő lehetsz.
2021. nov. 26. 22:28
 7/44 A kérdező kommentje:
5-ös, ezt egy kicsit bővebben lehetne?
2021. nov. 26. 22:29
 8/44 anonim ***** válasza:
84%

Mit? Ez az alfa-béta hülyeség csak az incelek fejében van. Azok a férfiak, akiket ők bétának tartanak, nem is ismerik a szót, és boldog kapcsolatban élnek "bétaként". Ahogy a legtöbb nő se tudja, mik ezek és nem eszerint választ párt. Én például ezen az oldalon hallottam először és utoljára is. (Nő vagyok.)

#5

2021. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Nehogy azt hidd, hogy ezek csak úgy az én fejemből pattantak ki! Itt az oldalon már több alkalommal is szólták el magukat többen is. Arra gondolok, amikor több lány "nyugalomra inti" a fiúkat. Várjanak csak türelemmel, az ő idejük majd akkor jön el, amikor majd a lányok már családot akarnak. Addig viszont várjanak, amíg a lányok kiélik magukat. Hogy a srácokkal ilyen téren mi lesz, az meg a kutyát nem érdekli.
2021. nov. 26. 22:40
 10/44 anonim ***** válasza:
93%

"Szerintem egy normál testalkattal és egy szerethető személyiséggel sok férfinál nyerő lehetsz"

Az is vagyok, ahogy sok férfi is az ugyanilyen paraméterekkel, és nem tekint rájuk a párjuk bétaként.

2021. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!