Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szürke hétköznapok, rohanás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szürke hétköznapok, rohanás, fáradtságból adódó veszekedés. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Pár hónapja borzasztóan nehéz időt élünk a párommal!

Mindketten rengeteget dolgozunk, és csak este érünk haza. Úgy érzem, hogy ebben a rohanásban már nem tudunk egymásra elég időt szánni.

Fáradtak vagyunk, hazaérünk este, a párom többször kicsit előbb, így ő elmosogat, kitereget stb. mire hazaérek, de sokszor már ezt is a szememre veti, hogy ő csinálja. Én ha hazaérek, útközben bevásárolok, 7-8 körül vagyok otthon, és még akkor kezdek főzni.

Sokszor ez is vita, mert én igénylem a főtt ételt, a párom pedig mérges, hogy még este kotyvasztok.

Megbeszéltük, hogy rendeljük a kaját, de egyenlőre nem jutottunk döntésre. A gyerek az iskolában ebédel, mi pedig este eszünk főtt kaját. Ha két adagot rendelünk, az nem elég, ha hármat, akkor meg dobáljuk ki, ha épp a gyereknek nem a szájíze, ezt pedig nem tehetjük meg.

Aztán fürdés, pakolászás, gyerekkel tanulás, és hullafáradtan bedőlünk az ágyba, hetekig szexelni sincs erőnk.

Úgy érzem lassan eltávolodunk egymástól emiatt.

Próbálom néha meglepni, legalább egy kis aprósággal, hogy maradjon valami szín a kapcsolatunkban.

Szeret, és én is szeretem, nem tudom, mit tegyünk, hogy újra a régi legyen minden.

23/N



2016. okt. 12. 09:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
Ti nem tudtok ebédre járni munkából? Minden nap fözöl? Szerintem elég heti 2-3szor akkor maradna jobban idö és energia az esti összebújásra. Vagy amíg te fözöl párod tanuljon a gyerekkel próbáljátok megoldani. Mi is voltunk így a párommal egy időszakba amikor elhidegedtünkbegymástól szerencsére most már jól megvagyunk annyi,hogy nekünk nincsen gyerek. 23L
2016. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
7%
változtatni,ebbe minden pasi beleun előbb utóbb és lelép.kell a szex,ha tetszik ha nem.
2016. okt. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%

23 évesen iskolás gyereked van?

A párod meg hisztizik, hogy neki is rendben kell tartania a lakást? Te valamit nagyon elcsesztél.

2016. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nekünk nincs lehetőség munkahelyen ebédelni, így csak szendvicset eszünk napközben.

Próbálok két napra főzni, de nem mindig marad elég.

A párom gyermeke, de velünk él, együtt neveljük.

2016. okt. 12. 10:01
 5/26 A kérdező kommentje:
A páromnak sincs energiája a szexre, nemcsak nekem.
2016. okt. 12. 10:06
 6/26 anonim ***** válasza:

Neked kevessebbet kéne dolgoznod, akkor maradna energiád estére, de mivel gondolom nem poénból dolgoztok mindketten ennyit, így az lenne a jó, ha hétvégén rá tudnátok bízni a gyereket valakire, és kimozdulnátok egy hétvégére valahova, és csak egymásra figyelnétek.Ezt többször megtenni, és akkor jó eséllyel vissza jönne az intimitás közöttetek, a szexuális élet is helyreállna.

Sok sikert.:)

2016. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
29%
23 évesen szürke hétköznapok? Te választottad!
2016. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Hidd el, nem én választottam, hogy gürizni kelljen a megélhetésért!

Az én kérdésem az volt, hogy mit tegyek, hogy közelebb kerüljek a páromhoz!

Azért köszönöm, hogy időt szántál rám!

2016. okt. 12. 10:23
 9/26 A kérdező kommentje:

Megpróbálok többet kettesben lenni a párommal, de azt sem szeretném, ha azt érezné, hogy lepasszolom a gyereket!

Köszönöm a válaszokat!

2016. okt. 12. 10:24
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

Tapasztalatból mondom amit fentebb írtam, hogy kevesebb munka.Ahol mindkét félnek rohanás az élete, ott előbb-utóbb tönkremegy a kapcsolat.

Kérdező, fontos hogy szakítsatok időt egymásra, legyetek kettesben.

Ha máshogy nem, akkor szabit kivenni.

2016. okt. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!