Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki depresszios, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki depresszios, nem viseli az ölelést?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónpos kapcsolatom. Az ismerkedésnél nagyon kedves, lelkes volt a pasi (40 éves) az első pár randin is. Utána már szinte alig kapok ölelést,szexet. (Amikor igen,az érzéki)Bókolni főleg nem.Minden mindegy neki,depis...ez lehet? Nincs más elvileg, potencia problémái is vannak. (En is 40 vagyok)
2021. dec. 16. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Ő ilyen.

Nekem is volt 40 es párom. Nem ölelgetős puszilgatós típus, habár szexben alázza a fiatalokat.

Nekem mondjuk elegem lett az érzéketlenségből vele.


Pedig szeretett hű volt minden szép volt és jó.

De ő is elvolt a saját kisvilágában.

2021. dec. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, én is depressziós vagyok de imádok ölelkezni. Más lesz ott a probléma, sokkal nagyobb talán..
2021. dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2/2

Mi?

Segíts...kb megőrülök.

2021. dec. 16. 09:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Ő ilyen. Vagy elfogadod így, vagy nem fog menni.
2021. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én (diagnosztizáltan) depressziós vagyok, mégis szeretek ölelkezni, itt más lesz a gond. Valószínű, ő egyszerűen ilyen.
2021. dec. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ő ilyen típus. Soha nem leszel felhőtlenül boldog mellette, mert ez az érzés hiányozni fog neked. Ez az a típus aki teljesen magába zár mindent. A szexben oda teszi magát, amikor "túl vagytok rajta", máris a kis világába menekül. Amúgy kedves, odaadó, de nem képes megélni az érzéseit, ugyanis számára is ismeretlenek ezek az érzések. Ez a típus kifejezetten kerüli az intimitást. Van ilyen nőben is, férfiben is.

Mivel neked ez már most nagyon kiütközik, hosszútávon nagyon meg fog viselni. Ha vele maradsz, ne őt hibáztasd majd, ő ilyen volt és ilyen lesz.

2021. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Savlekotő ***** válasza:
Más a szeret nyelve,ha meg alig kapsz szexet,hát nem azért de ne csodálja ha félre mész de inkább keresni kéne normálist,40 éves ez mér nem lesz jobb.
2021. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!