Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek depressziós egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek depressziós egy rossz kapcsolat miatt?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy férfival. Sokszor akartam már szakítani de mégsem lett belőle semmi. Pedig nagyon sok a konfliktus emiatt hogy én nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban.

Megbántam az egészet hogy összejöttem vele. De nem tudom megmondani az okot miért is nem szakítok. Talán sajnálom? Vagy én félek az egyedülléttől? Pedig nagyon sokat voltam már egyedül. Félek is tőle hogy bántani fog ha elhagyom. Bár lehet ez csak az én téveszmém.


Semmit nem is tudok mondani ami jó ebben a kapcsolatban. Eleinte szerettem. De mára már szinte undort érzek ha megcsókol. A szex soha nem volt jó vele. A mérete és a technikája sem jó. A természete is elviselhetetlen. Undorító szokásai vannak. Sokszor rossz az illata. Pénze sincs ami miatt esetleg más ragaszkodna egy férfihoz. És mégis ragaszkodom hozzá. Félek elhagyni. Nagyon magam alatt vagyok egy ideje már. Tudom hogy tönkreteszem magam mégsem tudok lépni.

Talán ha keresnék mást és akkor szakítanék vele könnyebb lenne kilépni innen.


2021. dec. 9. 08:08
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem lépj és keress mentàlhigiénés szakembert.
2021. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg mindent felsoroltal

És nem jókat.

Mire vársz??? Nem is értem...

2021. dec. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne huzd, szakits amig lehet mert csak roszabb lesz.

Elmondod neki h turelnes voltal de mar nincs tovább, se javulas se semmi + a kapcsolatban ez nem mehet igy tovább.

Ne keress a haa mögött mast mert az gerinctelen csa siman szakíts.

2021. dec. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Milyen idős vagy?
2021. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván amiatt vagy az, hogy nincs rendben a magánéleted. Ha nem becsülnek meg, nincs miről beszélni.
2021. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!