Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, ha a párom “titokban” követ?

Figyelt kérdés
Amikor szólok hogy a mai nap nem jó, vagy a mai nap nem szeretnék találkozni, vagy csak úgy simán napközben ha találkozást szervezünk is de még nem vagyunk együtt a ház előtt nézi a bejárati ajtót hogy nyílik-e, megyek e valahova, jön e valaki (soha nem jon senki). A lakásom bejárati ajtaja egy nyitott folyosóra nyílik amelyel szemben van egy mindenki parkolhat parkoló, ahogy a bejárati ajtóm kinyílik a mozgásérzékelő lámpák azonnal felkapcsolódnak éjjel és nappal is. A látvány 3db helyről tökéletes, nos ő mindig ott áll, amelynek azért nincs értelme mert már megvásárolt magának a házhoz tartozó mélygarázsban egy kocsibeállóhelyet (állhatna ott is telefonalgatni vagy barmit csinalni). Ha elmegyek valahova követ és megfigyel mindezt sokszor különböző autókkal teszi. Ez mennyire normális? Ha elmegyek pl csak egy boltba táska, pénztárca nélkül, pont annyi pénz van nálam amely a termékre kell, smink nélkül melegítőben és pufi kabátban melltartó nélkül, kócosan (egyértelműen nem készültem sehova mashova) ebben az esetben is volt rá példa hogy azt mondta lebuktam és pasival próbáltam találkozni és egy órányi kikérdezésen “átvizsgáláson” megyek keresztül, illetve a lakás is hogy biztos elfogyott e az a bizonyos termék amit vettem (vagy nem vettem mert odáig már nem jutok el). Amennyiben nem bizonyosodik be hogy ő van az autóban és ő követ, de szólok neki hogy látom/láttam, abban az esetben ezeket a dolgokat letagadja és nem vagyok normális. Amennyiben mindez kiderül akkor vagy az történik hogy pont arra járt vagy csak telefonált az autóban és szólni akart hogy jön (rengeteg óran keresztül “telefonál” esetleg egész éjszaka) . Amikor olyan a helyzet hogy nem tudja semmire sem fogni bocsánatot kér, a féltékenységre fogja “hulye voltam” és egy ígéretet tesz hogy kicsim többet nem fordul elő, de azért utána számon kér hogy ha nincs titkolni valóm engem ez miért zavar. Soha nem csaltam meg, nem szándékozom megcsalni és nincs titkolni valóm, nem igazán tartom a kapcsolatot férfiakkal, teljesen normális értékrendekkel rendelkező lány vagyok (sőt..) szóval mindezeket megelőző ok nincs rá. Amennyiben gyalog megyek valahova akkor is tökéletesen tud lopakodva autóval követni. Nincs semmilyen titkolni valóm és jelenleg nem is készülök titkolni való helyzetekbe kerülni, de mégis szorongok, félelem és stressz érzetét érzem folyamatosan amennyiben én a lakáson kívűl tevékenykedem. Amennyiben mögém jön egy autó, vagy egy gyalogos az utcán összerezzenek és a következő 20 percben remegve maradnak a kezeim, pedig soha nem bántott erre a viselkedésre semmi okom. Ez mennyire normális amit ő cselekszik? Mennyire normális az ha engem ez már így zavar? Sérti ez a dolog valamilyen jogomat? Valamilyen fajta lelki terrornak ennek köze van? Normálisan beszél velem, normalisan viselkedik velem, nincsenek hatalmas viták, minden normális mégis úgyérzem hogy félek. Oda megyek ahova szeretnék mégis most már úgy érzem magam mint egy rab mivel akárhányszor elmegyek az esetek 70%-ban látom/ találkozom vele/ gyanús eset történik.

2021. dec. 16. 14:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Ha ezt nem kitaláltad, akkor menekülj még most. Pszichológiai eset a párod, és ha azt gyanítja, hogy megcsalod, ki tudja mit tenne veled. Szóval ja, fuss amíg lehet...
2021. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
4%
Jól teszi. Biztos van rá oka, csak nem írod le.
2021. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
Kissé pszichopata a párod, valószínű a szakítás is nehéz lesz vele.
2021. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
1%
Kérdés hogy elkopik e ez belole vagy nem.
2021. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ez beteg. Semmi oka nem lenne ehhez.


Menekülj!

2021. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek mond, hogy ez egy troll kérdés.


Ha nem az: Előbb-utóbb a híradóban fogunk találkozni veled. A nő, akit a párja szerelemféltésből először bezárt a lakásba, aztán leszúrta, hogy ne lehessen másé.


A barátod kórosan bajos és te sem vagy normális, hogy hagyod neki. Ha megragadsz egy kérdés kiírásánál és nem küldöd el kivizsgálásra, vagy nem szakítasz vele, akkor magadra vess.


Nem tudom sajnálni azokat, akik önszántukból szenvednek egy kapcsolatban.

2021. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon abnormális, és ez csak a kezdetek kezdete. Ettől rosszabb lesz csak. Nem hiszem h túlzás lenne azt mondanom, 1 év múlva ilyenkor az életed is kockára mehet.

Én olyan lány vagyok h szeretem a féltekeny,kisajátitó férfiakat, ha én azt mondom hogy a barátod túl sok, akkor az úgy is van. Be kéne zárni az összes ilyet.

2021. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Ugye, csak troll vagy? Épeszű emberben fel se merülne, hogy normális-e. NEM NORMÁLIS! Menekülj!
2021. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%

Hogy tud valaki egy levegővel mindenfèle tágulás nélkül így írni.


Fáj olvasni.

Nem lepne meg ha zaklató írta volna.

2021. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális. Az én kezem is remegne. Beteges. Szerintem menekülj, amíg tudsz.
2021. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!