Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy emiatt tiltják a párom?

Figyelt kérdés
Párom és a testvére egy házban élnek, amit örököltek. A testvérnél 7 hónapja született gyerek. Mióta a vírus kitört azóta nem találkoztunk a párommal, mert a testvére gyakorlatilag megtiltja neki, hogy én oda menjek vagy ő jöjjön hozzám, mert a lakótársam egészségügyben dolgozik (laboros), és így tőlem elkapná a gyerek a vírust. Én és egyik lakótársam se voltunk betegek az elmúlt évben, de mikor a párom szeretne velem találkozni olyan patáliát csap, arról hogy megölöm a gyerekét, hogy a párom a békesség kedvéért nem tesz semmit. Egyébként a házuk konkrétan átjáróház, mert sorra mászkálnak náluk a mindenféle rokonok, barátok, ismerősök, és minden egyes nap boltba meg ide-oda mászkálnak. Normális ez a hozzáállás felém? Soha nem ártottam nekik, mindig igyekeztem kedvesnek lenni, és elnézni, hogy a páromat kb második apukaként kezelik azaz a gyerekfelvigyázástól kezdve a kocsival furikázáson át a ház felújításig mindent vele csináltatnak. Jogos, hogy ezzel a húzással kezd nálam betelni a pohár? (egyenlőre nem opció az összeköltözés)
2020. máj. 10. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Utál téged a testvére.
2020. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodtan találkozzatok, nem kell megtudnia a tesónak hogy nálad volt a párod. Milyen nyámnyila gyerekkel vagy te együtt hogy a nővére az anyucija? Nem kell neki beszámolni arról hol mikor járt, mit csinált, egyszerűen ne mondja meg a tesójának. Ugyanannyi joga van vendéget vinni abba a házba amúgy meg, mint a nővérének, aki mint írtad, meg is teszi. Itt nem a nővér a hibás, hanem a puhap.cs párod.
2020. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát van benne valami, csak elég nehéz ezt megoldani, mert minimum nálam kell, hogy aludjon. A testvérkéje meg napjában 4-5 alkalommal hivogatja.
2020. máj. 10. 21:43
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy normális ez a viselkedés.
2020. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Teged gyulol az a rib@aanc!! Szebb vagy okosabb vagy jobb no vagy, es a tesoja teged szeret. Semmi baj adok par tippet :) Parod koltozzon el es szepen ugyveddel per stb kenyszeritse ra a testvert hogy szepen fizesse ki ot es utana ove a haz.. Ezt muszaj megtenni. Kulonben ennyit a kapcsolatrol. Aztan hozzatok ha osszekoltoztok teljesen nyilvanvaloan nem johet se a no se a gyerek. Ne legyetek keresztszulok meg semmi hasonlo. Eskuvotokre nem meghivni..viszont kuldeni neki sms t hogy megvoolt. :) Szerzessz egy fenyegeto uzenetet a tesoja nevevel. Kuldd el parodnak. Tudom szemetseg de ezutan vegre megoldodik.


Sok sikert! 🐍🐍

2020. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez jól esett :D egyébként valóban mindig bökte a csőrét, hogy lassan a harmadik diplomám van meg, és harmada vagyok méret szempontjából, ő meg 34 évesen fél évet nem dolgozott egybefüggően.
2020. máj. 10. 21:48
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

"csak elég nehéz ezt megoldani, mert minimum nálam kell, hogy aludjon. A testvérkéje meg napjában 4-5 alkalommal hivogatja."


Jol átgondoltad te hogy mennyit jelentesz a párodnak? Szerintem semmit. Nem is biztos hogy érdemes időt pazarolnod rá. Hívogatja a tesója? És akkor mi van? Mondom a megoldást, kapcsolja ki a telefonját. ;) Nem akarják vissza engedni a házba? Kihívjatok a rendőrséget. Ha a párod ilyen pun.i akkor ez már tényleg nem a tesó hibája, hanem az övé.

2020. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked az nem gyanús, hogy a nővérke azt visz haza akit csak akar, a te párod meg nem? Most vagy egy nagyon meghunyászkodó ember a párod, vagy ő beszéli tele a nővére fejét, hogy mentse ki, mert nem akar veled találkozni.
2020. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Savlekotő ***** válasza:
84%
(egyenlőre nem opció az összeköltözés)Nem is lesz.. Vén fejjel mondom legyen eszed. Menekülj,férfit keress,ez nem az,nővérke szoknyája után fog futni mindig,te meg futhatsz a pasi után,meg sutyiba találkozgattok,nem áll ki érted nem vállal fel,csicsáztatják,békesség kedvéért dobni fog előbb utóbb.. 3 diplomád lesz eszed is legyen hogy nem egy tökkelütöttre vársz 10 évig hogy tököt növesszen.. :(
2020. máj. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!