Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt így jól csinálom?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem a jelenlegi páromat és gyermekem apját nagyon jól álltam anyagilag mint mentálisan.

Hatalmas szerelem volt a miénk még azelőtt, hogy tudta volna milyen anyagú helyzetem van.

Sajnos kissé megborultak a dolgok és össze zuhantam.

Elvesztettem mindenem amim volt önhibámon kívül. Sikerült megoldanom a helyzetet de évekbe telt össze Szedni magan.

Nos a párom ezt úgy tudta be, hogy én lusta vagyok... És ezért csalódott bennem. A vége az lett , hogy elhagyott.

Van egy közös kisfiúnk.

Eltelt egy év és most kezd ismét egyre jobban keresni és törődni velünk és szeretne egyre többet velünk lenni.


A helyzet az h én most jutottam el arra a pontra , hogy úgy érzem össze szedtem magam lelkileg és mentálisan és a jövő évben újra felépítem az életemet azonban .

Nem tudom merjem e mutatni, hogy újra rendben vagyok anyagilag.

Egy kicsit félek, hogy még véletlenül azért akarna közelebb kerülni. Nem valószínű de semmi sem lehetetlen.


Szerintetek is titkoljam el amíg nem derül ki, hogy így is szeretne e újra velem ( velünk ) lenni ?

Szükségem lenne autóra. Gondoltam rá hogy veszek egy régi olyan húsz éves autót és fent tartom a látszatot.


Meddig várjak. Utána nem lesz gond ha kiderül? Végülis nem bűn az hogy nem akarom hogy a pénzért legyen velem nem igaz ?



30N



2021. dec. 16. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Minek kell neked egy olyan ex, aki az első problémánál tovább állt?
2021. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert a gyerekem apja és szeretem még mindig. Egyébként van sajnos abban valami amit mondasz.
2021. dec. 16. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
A kérdés alapján nem heverted ki az összeomlást.
2021. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem a kapcsolati összeomlásrol beszélek. Anyagi és mentális téren.

Már teljesen jól vagyok. Az anyagi helyzetem ismét a régi lesz. Már csak a szerelmem hiányzik csak nem szeretném ha véletlenül a pénz miatt akarná majd még jobban közelebb kerülni

2021. dec. 16. 20:01
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy hagyod, hogy a gyereked megismerje az apját/ legyen előtte egy apafigura az jó dolog. De más téren ne engedd be ezt a férfit az életedbe. Elhagyott, amikor szükséged lett volna rá és a támogatására. Az ilyen ember nem szeret téged, és még ha hitegetni is próbál majd olyanokkal, hogy “de én szeretlek, mindig is szerettelek”, “kezdjük újra, ez alkalommal másképp lesz minden”… ne higgy neki. Legyen tartásod! Ne engedd vissza magad mellé.
2021. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Szoval a bajban nincs ott veled.
2021. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

Jól tette én is ilyen vagyok. Nekem is jómodú csajom van én meg nézema tv-t. Bocsánat de utalálok dolgozni, fojton bsztnak igy a jo .


Szerintem ne szolj neki merta pasid olyan mint én és ha kiszagolja apenz szagot akk lehazudja neked a holdat is csak h ujra egyutt legyetek elobb utobb bedolsz neki. Amugy nem lehet h vkinek eljart a szaja és kiszagolta h most anyagialk ok vagy?

2021. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen őszinte egy kapcsolat ha anyagi javakat kell titkolni.

Jar a taps.

2021. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
95%
Férfiként: Na, aki csak azért akarna velem lenni, mert most megy a szekér, az biztosan nem kellene nekem. Főleg, mert amikor az emésztőgödör tokkal-vonóval belecsapott a ventillátorba, lelépett. Szeretet ide vagy oda - ilyen ember nekem nem kell. Mert anno rohadtul nem erről volt szó. Arról volt szó, hogy jóban-rosszban kitartunk egymás mellett. Ha szerinte a probléma megoldása az, hogy eltakarodunk, otthagyunk csapot-papot, akkor nyaljon sót. 2-es kommentre válaszolva: Szép dolog a szeretet, de esetedben ez édeskevés.
2021. dec. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Hatalmasat csalódtam benne ez miatt és pontosan tudom, hogy ha megint adódna valami gond egyedül maradnék és nem tudnék kire számítani. Pedig elvileg erről szól a szerelem vagy mi.
2021. dec. 19. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!