Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem csak én csinálom ezt, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csak én csinálom ezt, ugye?

Figyelt kérdés

A szakításon, elköltözésen gondolkodom, tervezem hogy lesz, milyen lesz egyedül. Merthogy úgy érzem olyan dolgot követett el ellenem a párom, amit nem tolerálhatok.

1-2 nap múlva, akár másnap meg már a megoldáson gondolkodom, hogyan lehetnénk működőképesek.

Kész hullámvasút. Olyan dolgokra kell gondolni, hogy például beteg vagyok, és ugyan segít, elmegy gyógyszertárba, de érezni, hogy nem érez együtt, nem érti meg, mennyire szarul vagyok, és kb haragszik, hogy rosszul vagyok. Mint aki kételkedik abban, hogy tényleg rosszul vagyok-e, vagy nem tudom. Ezáltal nem kedves, vágja az arcokat, mikor a legnagyobb támogatásra lenne szükségem, mert nem egy sima fejfájásról van szó. És ekkor megfogalmazom, hogy na ez nem fér bele, nem ilyen kapcsolatra vágyom, ahol nem támogatnak a bajban.

Ez volt tegnap, ma már gondolkodom, mit lehetne másképp, nem konkrétan ezt, mert nyilván ha beteg vagyok, beteg vagyok, de javítani a kapcsolatunkat, hogy ne kétkedve álljon hozzám.


2021. szept. 13. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem szeret. És idővel ez csak egyre rosszabb lesz, türelmetlenebb.. Nem ő az igazi úgy tűnik.
2021. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem áll melletted a bajban, és azt érezteti veled, hogy teher vagy neki, akkor: kukázd!


Nyugi, találsz olyat, aki rendes veled.

2021. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy kicsit ellentmondásos, segít elmegy gyógyszertárba de kételkedik? Akkor nem menne el, és nem segítene.
2021. szept. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az exem szintén képeket vágott, sóhajtozott, amikor nem bírtam felkelni egyszer az ágyból, annyira gyenge voltam. Ugyan elment gyógyszerért, mert kértem rá, de magától ez nem jutott eszébe és nem is ment volna, ha nem mondom.

Sok más esetben szintén sóhajtozott, például a kezét akartam fogni és pofákat vágott, éreztette, hogy hagyjam békén. Vagy bújni akartam, de neki most melege van és egyebek. Dühkitörésekkel reagált problémákra, egy agresszív, buta bunkóvá vált a végére. Aztán egy napon meguntam a rigolyáit.

Kerestem mást és jobban is tettem...

2021. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az érzelem mentesség és hogy a bajban leszar a nárcisztikusra jellemző! Az állandó megoldás keresés meg az áldozat típusra.

Felismerted, hogy egy rideg köcsöggel élsz. Csak fejben folyamatosan fel akarod menteni. Mert összezavar, hol normálisan viselkedik hol embertelen. Te írtad ez a hullámvasút. Fent lent. És ezt akarod megoldani?

2021. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Azért nem gondolom nárcisztikusnak, mert nagyon süt róla a bizonytalanság, bármilyen területen. Aggódik, hogy megfeleljen. Nem látom önelégültnek.

Másrészt úgy gondolom, nem lenne velem, aki mindig kimondja amit gondol, őszintén, hisz elvileg nem bírják a kritikát. Persze, nem is reagál rá normálisan, de miért vállalná, hogy kapja folyamatosan a visszajelzéseket, a tükröt?

2021. szept. 15. 20:54
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rejtett nárci az a legdurvább. Nagyon nehéz felismerni.
2021. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A kritika egyik fülén bemegy a másikon kijön. A kérdés az, hogy változtat e azon, ami téged bánt..vagy csinálja a megszokott módon. Vagy időszakosan abbahagyja, és újrakezdi.
2021. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gyakran vagy beteg??? Ha nem inget ne vedd magadra,csak eszembe jutott egy lány. Ő hogyismondjam,tudott tüneteket produkálni,ha olyan szituációba került(ünk) amihez nem volt kedve,nem tudta megoldási,ahol küzdenie kellett volna,leg durvább anyukája és nagyapja nagyon gyerekként bánt vele 23 éves korában. Ő megtért olyan dolgokat amik az ő korában természetesek,,majd amikor teljesíteni kellett volna beteg lett.
2021. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9es vagyok,sajnos olvasás nélkűl küldtem el...autó correct dolgozott:((
2021. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!