Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van mèg itt olyan akinek munkamániás a férje/párja?

Figyelt kérdés

Hogy viselitek? Mi erre a megoldás? Én már egyre rosszabbul tűröm, hogy utolsó vagyok a sorban a kuncsaftok és a családja után, hogy bàr lenne pénzünk rá mégsem lehet kimozdulni soha, mert az üzlet nem állhat meg. Én megelègednék kevesebb pénzzel is inkább csak legyünk többet együtt. Úgy szeretnék olyan emberrel lenni aki arra vágyik, hogy velem lehessen :(

Vállalkozó egyébként tehát a maga főnöke de ez rosszabb mintha alkalmazott lenne.



2021. dec. 17. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Add a tudtára, hogy büszke vagy rá!

De azért sok és eltávolodtok e miatt!

2021. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk is el tudtad mondani!
2021. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az elmondás, megbeszélés nem hasznàl igazad van, meg ölel,csókol olyankor de semmi nem változik!
2021. dec. 17. 16:44
 4/7 harebell ***** válasza:
100%
Én úgy látom a környezetemben, hogy az ilyen emberek nem változtatnak maguktól, amíg valami (pl betegség) hatására át nem értékelik, hogy mi mennyire fontos nekik. Ráadásul azt írod, a családját is eléd helyezi ez (komoly kapcsolatnál) megintcsak probléma. Ha nem tudod megbeszélni vele, akkor döntsd el, jó-e ez így neked továbbra is.
2021. dec. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a "távkapcs" című film egyik fő tanulsága!

Esetleg nézzétek meg és a végén fejéhez vághatnád a film lényegét!

(1. válaszoló)

2021. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Tapasztalatból mondom hogy nem fog megváltozni. Nekem szerencsére már csak ex. Se egy kirandulás, se egy nyaralás, de még egy szabad hétvége sem. Még szex közben is felvette a telefonját, és ott hagyott. Se összebújás, se beszélgetés. Mindig csak az üzlet. Nincs az a pénz ami miatt én ezt újra végigcsinálnám.
2021. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:( ahjjaj

A családját egyrészt megértem mert idősek betegek a szülei de így már végképp nincs itthon semmit.

2021. dec. 17. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!