Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkamanias kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Parom munkamanias, de megsem tudok elmenni rajta es kiutkozik a hozzaallasunk a dologhoz.

A virus miatt itthon voltam, egy honapja kezdtem el egy tanfolyamot ami szinten online megy.

Nagyon jol keres, de megis a munkaja megkoveteli a megtermelt anyagiak egy reszet hogy visszafektesse a vallalkozasba, de annyi mindig marad ami a hetkoznapokhoz kell.

Beszeltunk errol, es ez a folyamat oktoberig all fennt akkor fejezik be a projektet es elvezheti a megkeresett penzet.

En ezt nyugtaztam probalok nagy nagy megertessel lenni fele. De kezd nekem kicsot sok lenni barmennyire is probalkozom elutni az idot mas foglalatosaggal.

Hetfotol vasarnapig dolgozik, hetfotol szombatig reggeltol estig vasarnap sem telik el ugy hogy par ora hosszara ne kellene bemennie megbeszelesre.

Sokszor vele megyek en is. Estere mint az elohalott ugy jon haza nagyon kimerult es sajog mindene, es egy ido utan mondtam neki h vegyen visszabb mert ennek semmi ertelme sincs magara nezve sem es a kapcsolatunkra nezve sem. O nem akar irodaban dolgozni egyhelyen ulve utalta ezt eli imadja szereti de megis kovetkezo szavaival meg ellenkezojet mondja a mozgasa is a faradtsagrol arulkodik..

Mondtam hogy egy napot menjunk mar el kirandulni strandra stb, o nem, vagy szar ido van, vagy : faradt. Ilyenkor egesznap otthon van alszik. Es reszemrol ertheto de ez mar 30x elofordult es nem is akar tenni ellene h ne legyen faradt.


A baratnoimnek megvan a maguk maganelete es munkaja nem mindig tudunk elmenni kikapcsolodni en pedig epp ezert sokat vagyok egyedul. Elmegyek futni biciklizni kutyat setaltatni.. egyedul..


Paromnak ezt mar mondtam es sokszor mondja h elmehetnenk ide oda de aztan nem lesz belole semmi mert dolgozik.. es sokszor mar azt erzem h csak azert mondja h remenyt keltsen bennem..


Mikor a turelmem a vegere er es mas hangsulyban probalok vele errol beszelni mindig megkapom h min csodalkozok hisz o mennyit dolgozik o faradt legyek megerto... en annak erzem magam de ennek a helyzetnek mar tobb mint 6honapja h fennall...

Meg setalni, fagyizni, vacsorazni vagy meginni se tudunk ugy elmenni h ne essen le a feje a faradtsagtol az asztalra..


Nem tudom mi a megoldas erre helyzetre... legyek turelemmel? Vele is szeretnek tartalmas idot eltolteni, illetve a nyaramat boldogan eltolteni aminek o is resze... kicsit mar nehez ez nekem..

Koszonom a valaszokat..


2020. júl. 30. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgozol?
2020. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tanulok okj-n jelenleg online.
2020. júl. 30. 17:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, az csak pár óra, és talán nem minden nap. Inkább ebből fakad nagyobb részt, hogy unatkozol, bár persze biztos magányos is vagy. Keress még valamit mellé, ami társaság. Ha ez a helyzet tényleg belátható időn belül véget ér, van valami határidő, akkor csak egy korszakként tekintenék rá. Egyébként fél éve még nem volt vírus... Na meg szabit azért kivehetne.
2020. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 BeefEater ***** válasza:
100%

Tehát as párod a belét is kidolgozza, hogy felépítsen nektek valamit amiből lehet, hogy egy pár év múlva kényelmesen megéltek úgy, hogy időtök is lesz bőven.


Ha ki szeretnéd belőle venni a részed, akkor biztosíts neki olyan környezetet, hogy ezt bírja. Azt is megbeszélheted vele, hogy mikor végzett októberben akkor egy hetet otthon pihen és utána elmentek közösen valahova legalább egy hétre.


Van az a mondás, hogy "Minden sikeres férfi mögött áll egy nő". A kérdés, hogy te akarsz-e az a nő lenni.

2020. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Mondta hogy októberig lesz ez. Akkor várd ki, nem árul zsákbamacskát. Ha utána is ezt csinálja, akkor el lehet dönteni, hogy akarod ezt, vagy szakítasz.

Amúgy menj el a barátiaddal programokra addig is.

2020. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Mikor óhajtasz elmenni dolgozni, és nem szórakozni tovább OKJ-vel mikor a társadnak szüksége lenne a segítségedre? Hogy tudod egyáltalán így jól érezni magad?
2020. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

*En ezt nyugtaztam probalok nagy nagy megertessel lenni fele. De kezd nekem kicsot sok lenni barmennyire is probalkozom elutni az idot mas foglalatosaggal.


Milyen "megértésről" beszélsz, mikor azon csodálkozom, hogy nem borította az asztalt a srác már, és eltűrte ezt tőled egészséges férfi létére?

2020. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Idaig dolgoztam, kepezni akartam magam hogy tobb penzt kereshessek, ennek okaert iratkoztam be okj-ra.

Akik azt irjak h asztalt boritottak volna, azokkal csak kozlom hogy en miutan tanultam, barataimmal beszelgettem par szot, elkeszitettem az ebedjet es bicikliztem is egyet miutan a hazat kitakaritottam bevasaroltam es megfoztem a vacsorat amivel hazavarom ugy gondolom kicsit eros kifejezes :)

2020. júl. 30. 18:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a napi teljesen normális dolog, munka ami egy háztartással jár-természetes. Senki nem fog hasra esni tőled. Viszont a társad állapota árulkodóbb mint bármi és nem jó értelemben.
2020. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem hasra kell esni elottem, de ugy gondolom h az asztalt se kell ram boritani eppen mert tartalmasan eltoltott idore vagynek?


Sajnos az oktoberre sem tudok hagyatkozni ugyanis ha beall megint ez a virusos szar megint nem lehet sehova sem menni, a masik pedig parom munkaja befejezodik de szakmajabol adodoan indul egy szezon es ez egy orok korforgasnak latom jelenleg ami miatt en ezt rosszul itelem meg, arrol nem beszelve, hogy hetek ota vegesen kimeriti a sajat energiait...

2020. júl. 30. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!