Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amikor van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor van barátom jól elvagyunk minden pasi velem akar összejönni próbálkoznak de persze én nemet mondok. Amikor meg nincs senkim akkor meg senki sem akar észrevenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 19:49
 1/5 Hajna88 ***** válasza:
100%

Ez velem is így volt...:S:D

A válasz roppant egyszerű...amikor van egy boldog párkapcsolatod,akkor kivirulsz,más lesz a tekinteted,a mosolyod...stb. Ilyenkor a pasik ugranak.:)

2010. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy az előttem szóló is mondta: kisugárzás.
2010. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyszerű emberi felfogás. Ha valaki egy boldog párkapcsolatban él, akkor a körülötte élő emberekben beindul tudat alatt a küzdő szellem, és felmerül bennük egy kérdés: A párja mit látott meg benne, amit én nem?

Itt elkezdődik a "harc". Ha pedig nem élsz párkapcsolatban, akkor nincs meg a versenyszellem a többiekben.

2010. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint most nincs párod? Ismerkedünk? :D
2010. szept. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát most nincs párom:D szal ismerkedhetünk;)
2010. szept. 7. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!