Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nárcisztikus személyiségza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butusbrutus kérdése:

Egy nárcisztikus személyiségzavarban szenvedő lány függőségébe kerültem. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta ismerem az adott lányt. Én mindig alacsony önbizalommal rendelkeztem. A kiegyensúlyozott lányok mindig unalmasak voltak számomra. Ez a lány pedig mindig izgalmas volt nekem. Kiderült, hogy az adott problémával szenved. Utólag visszagondolva én mindig egy pótlék voltam a számára. Akkor keresett csak ha szexre, társaságra, vagy szeretetre vágyott. Ezen alkalmakkor nagyon aranyos, kedves és korrekt volt. Ha nem vágyott ezekre akkor pedig elviselhetetlen módon viselkedett. Tudom, hogy rabszolga vagyok. Tudom, hogy a függőjévé váltam. Szinte minden gondolatom körülötte forog és leszív energiáról és lerombolja a maradék önbizalmamat. Rendkívül káros. Azonban függő lettem. Egy darabig nem beszéltünk, pasija volt. Most újra beszélgetünk de a baráti viszony teljesen egyoldalú. Csak én keresem. Minden beszélgetésnél elmondja, hogy gondolt rám, meg arra, hogy keres. Azonban sohasem tette. Elmondja, hogy vágyik a szeretetre meg a szexre. De a tények bizonyítják, hogy nem tőlem! Odáig jutottam, hogy mindig írom, hogy mióta nem kerestem már. Meddig bírtam ki. Tudom, meg kell vele szakítanom a kapcsolatot. Azonban folyamatosan fenntartja az érdeklődésemet az izgalmas, kiszámíthatatlan viselkedésével. Lehet e valaha belőle normális lány? Hogyan szakítsam meg vele a kapcsolatot, ha izgatja a fantáziámat?
2021. dec. 19. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=imd4xXBZAq0


Nézd meg ez a videót. Elmagyarázza a hölgy, hogy mi a bajod!

2021. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

Tesomen ugyanebben vagyok, csak en akivel talalkozgatok neki a szolgaja vagyok, nincsen szex

Most jön a rossz hír, nem tudsz ellene tenni semmit behálozott

Ennyi

2021. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Velem pont ugyanez történt szinte szóról szóra. Itt nincs más megoldás, csak a totális kapcsolat-megszakítás. Én megléptem a nyáron, eleinte krva szar volt, de azóta lett egy aranyos barátnőm, aki mellett nyugodt vagyok és nem kattogok ilyen szarokon, mert kölcsönös az érdeklődés.


Neked is ezt ajánlom, bármi történik, bárhogy manipulál: no contact. Ne 1 óra, ne egy nap, ne jövő héten kezd el, hanem most. Csak azt fogod bánni, hogy nem tetted meg hamarabb. Ez a csaj egy önző, gátlástalan manipulátor.

2021. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Honnan veszed, hogy nárcisztikus? Semmi nem utal rá a leírásban, és ezt csak pszichológus tudja igazolni.

Egyszerűen vedd tudomásul, hogy nem érdekled, teljesen felesleges keresned, ebből soha nem lesz semmi.

2021. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Grey rock technika
2021. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Esetleg nem manipulál? Nem próbálja mindig ki húzni magát a bajból és téged hibáztatni mindenért?

Mert ebből én se szűrőn le hogy az lenne csak azt hogy szimplán szexuálisan kihasznál mert nincs más neki?!

2021. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsokat. Próbálok kilépni ebből a kapcsolatból mert tényleg nem vezet sehová. Onnan veszem ezt a diagnózist, hogy pszichiáter állapította ezt meg nála, másrészt pedig a neten olvasgatva minden tünet stimmel a viselkedésére. Kiderült, hogy nem tud elszakadni ettől a sráctól és így már végképp nincs értelme keresnem őt, csak magamat alázom meg.
2021. dec. 20. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!