Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltekenysegbol nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltekenysegbol nem akarja ,hogy plasztikazzak?

Figyelt kérdés

Miota az eszemet tudom es ert jo sok atrocitás a kulsom miatt azota tudom,hogy szeretnek orrplasztikat es esetlegesen egy allcsucs korrekciot,de az csak opcionalis..

Mivel sokszor hallottam ha ram neztek ferfiak ,hogy felejtos vagy hogy ez “csunya” stb ezert torekszem a szepsegre..osszegyujtottem mar eleg penzt a plasztikara.Viszont a baratom hallani sem akar rol.Egyenesen megsertodik,ha felhozom,hogy be fogok jelentkezni az orvoshoz.Azzal “fenyeget”,hogy ugy mar nem fogok neki tetszeni.Neki msot vagyok szep es azutan lehet nem leszek…

De szerintem meg ha msot tetszem neki akkor azutan csak jobban tetszhetek…

Mit gondoltok? Kicsit nyilvan elbiznytalanit azzal,hogy msot ezt mondja hogy nem fogok neki tetszeni es majd kiszeret vagy elhagy..masreszrol meg azt gondolom lehet fel mi lesz ha tényleg szep no leszek,esetleg elhagyom emiatt.nem akarom igy leelni az eletem,hogy mindig ettol rettegek mikor szol be valaki a kulsom miatt..hiaba van baratom aki tenyleg gyonyorunek lat azert igyis felve megyek az utcan valami bunko beszol esetleg..


2021. dec. 20. 12:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
35%

Én azt mondom, hogy el lennék keseredve, ha a feleségem nem nekem akarna tetszeni, hanem más férfiaknak.

A feleségem úszik az örömben, amikor bókolok neki, dicsérem, bátorítom, hogy milyen jó nő, tesz ő mások véleményére. Nekem akar tetszeni és ezt én nagyon élvezem.


Lehet, hogy a te barátod is hozzám hasonlóan gondolkodik. Nyilván a te életed, te tested, de nekem borzasztóan esne, ha az én vonzalmam nem lenne elég a feleségemnek.

2021. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
57%

1-essel nagyon egyetértek!

Kiakadnék, hogy a feleségemnek nem számít, hogy nekem tetszik, de az számít, hogy egy szembe jövő idegen szépnek látja-e. Akkor velük legyen együtt, ne velem!

2021. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
1-2,nagyon orulok hogy a paromnak tetszek.De felreetitek nem az idegen férfiaknak akarok tetszeni.Hanem magamnak es olyan szempontbol a kulviaglnak is hogy ne erjenek atrocitások a kulsom maitt.Mert bar jol esik,hogy a szerlmemnek tetszek es valoban ez a legfontosabb!!de nem mehetek el amellett,hogy mennyi de mennyi problémát okoz az eletemben a teny,hogy tudom az emberek nagy resze csunyanak lat es emiatt folyton szorongok.Szeretnek egy olyan kulsot amivel batran lephetek elore anelkul hogy rettegnem kelljen hogy msot vajon azt nezik ki vagyok en vagy csak a kulsomet kritizaljak…
2021. dec. 20. 12:52
 4/34 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is lesz majd ilyen de valszeg megállok az álcsúcs korrekciónál mert az a fontosabb. 1-es nos nem. Amiről a kérdező beszél az objektív archarmónizáló beavatkozás , vannak számszerű arányok mi mihez képest mekkora lehet (elvonatkoztatva az olyan dolgoktól hogy x híres úgyhogy csak szexi lehet, y viszont csúfolt a suliban szal csak ocsmány lehet). Hajhossz, meg ágyéki fazon lehet ízlés dolga de az úgynevezett madár arc az senkinek sem esete max elviseli ha amúgy oké számára a nő. Itt a hapsi már zsákban érezte a prédát és ingerült hogy nem ülhet a babérjain hátha ezután más is kinézi a csajt
2021. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
72%

Neked nem plasztikai sebészre, hanem pszichológusra van szükséged. Atrocitás a külsőd miatt? Ne viccelj már! Nap mint nap állnak a buszmegállóban körülöttem elhízott, ronda, akár alkoholista kinézetű, középkorú és idős nők. Soha egyikre se tett senki megjegyzést.

Amúgy tanácsolom, beszélgess feltűnően gyönyörű nőkkel, milyen érzés, amikor mindenhol bámulják, utána füttyögnek, le akarják szólítani stb. Persze nem jóképű férfiak, hanem félrészeg lumpenek.

2021. dec. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
78%

Bírom hogy a 21. Század az elfogadàsról szól ,aztán szaladgàlnak az emberek plasztikàzni, mert nem érzik jól magukat.


Ràadásul úgy hogy még pàrkapcsolatban is vagy , tehát mègsem lehetsz annyira csúnya , a pàrod gondolom azért bókolgat.


"Ha ez kell akkor ez kell"

2021. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
20%
Akkor fogadják el az embert ha az elfogadja a helyét adott skatulyában, sajnos. Nőnek kapcsolatban lenni nem nagy kunszt ettől még javíthat magán, meg a gond ott van hogy mit hisztizik a pasija, mit szól bele
2021. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
57%

#4 Ezek elég erős feltételezések úgy, hogy semmit sem tudsz a kérdező barátjáról. Tudom, te elképzelhetetlennek tartod, de lehet, hogy a kérdező barátjának ő úgy tetszik, ahogy van.


Amúgy meg az #5-ösnek teljesen igaza van, nettó hülyeség az, hogy valaki az "esetleges atrocitások" miatt plasztikáztat.

Itt bizony pszichológiai probléma áll a háttérben és erre nem a kés a megoldás.

2021. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk úgy hogy átlátok a szitán. Nehogy azt higgyétek hogy insta celebek plasztikáztatnak csak. Ők inkább unatkoznak és szórják a pénzt. Számos körúton szembejövő ember plasztikázva van akiről nem gondolnátok. Eredeti célja hogy ami miatt sikertelen/komplexusos vagy egyéb okból indokoltnak találja ez ember magán azon változtasson ha úgy hiszi érdemes. A gond ott van ha jön Kis II Jani és megtiltja. Hol élünk?!
2021. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
62%

egy orrplasztikatol senki nem lesz ‘tenyleg gyonyoru’ no, ha amugy alapbol rusnya.

mindenesetre a te tested, a te dolgod, szerintem ebbe masnak nincs beleszolasa. nyilvan azert mondja, mert nem akarja azt a kepedbe mondani, hogy ‘igen, cica, nagyon ocsmany nagy karvalyorrod van, csinaltasd csak meg’.

2021. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!