Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok megfelelő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok megfelelő a barátomnak?

Figyelt kérdés

Eleinte semmilyen kritikát nem említett velem kapcsolatban, de mostanában egyre többször. 1 éve vagyunk együtt. Nekem nem tetszett, hogy már többször megemlítette, hogy egy étteremben, ahová ő hívott el, hogy milyen sokat költött ott is rám. Szerinte mindig csak az én kívánságom teljesül. Holott ő az, aki mindig nálunk alszik, és vendégül látjuk, mégis látom, hogy nehezére esne velem bárhova kimozdulni.

Örüljek, hogy ő elbír velem, mert más már elhagyott volna engem. Úgy se tett értem annyi sok mindent, mint amennyit ő, és lehet máskor csak olyan férfit fognék ki, aki csak a szexre menne, és kevesebbet tenne értem.

A szexet is sokszor sietteti, nem is kényeztetne előtte, csak kenjem be magam síkosítóval, és ennyi. Azt mondta utánam neki sok nője lenne, és mikor mondtam neki, akkor tegye ezt, akkor megsértődött. Ha fordítva mondtam neki, hogy én fogok keresni mást, azon is megsértődött.

Mehetek a fenébe, ha nem úgy cselekszem mindenben, amit ő mond. Azt mondja mindent komolyan veszek, mert ő csak viccel, de nem fog már semmivel, mert nekem semmi nem tetszik.

De lehet a karácsonyi meglepetésem sem fog neki tetszeni, mert azt mondta reméli, nem azt veszek, én mégis azt vettem. Hasznos dolgot vettem neki, aminek bármikor hasznát veheti. Viszont most elvagyok keseredve, mert lehet nem is fog neki tetszeni.


2021. dec. 20. 22:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Meg egy dolgon nem kaptam fel a vizet, nem tettem rá megjegyzést, azt mondta, hogy most hogy nem hisztizek.
2021. dec. 20. 22:14
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan, szakíts már vele.Ő sem tesz érted ezek szerint semmit, csak szexre használ.Ilyet még a pasid szerint is fogsz találni másikat.De nyugi, ennél jobbat is.
2021. dec. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
De miért vagy egyáltalán még vele? Ez nem férfi, ez egy hisztis kisfiú. Manipulatív nárcisztikus szemétláda. Az ilyet messziről kell kerülni. Nála 100x jobbat is találhatsz, ne hagyd magad porig rombolni.
2021. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Mert nem érdekled. Minden szavad azt írja le, hogy ő mit akar, és hogy te mennyire nem számítasz.

Nem akarom mondatonként sorolni, de a pasi úgy kuka, ahogy van, még gondolkozni sem kell rajta!

2021. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Egyes férfiak a csillagokat lehoznák Neked az égről te meg evvel a "taplóval" éled az életedet? Nincs idő a szexre meg használj síkosítót azt jó napot?!!!

Szedd össze magad és köszönj el tőle minél hamarabb, nem érdemli meg hogy egy percet is foglalkozzál vele!!!

44F

2021. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Lapatra vele, ferfikent mondom. Ez csak hasznal teged, es penzzel akar kompenzalni. Sok ilyen van, ne ilyet valassz magadnak.
2021. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Kend be magad síkosítóval és dobd ki végre.

Komolyan hihetetlen hogy egyes nőknek egy szikra önbecsülése sincs.

De ez a kérdés is egy a sok közül. Jöttél kicsit sajnáltatni magad egy kicsit nyígni aztán minden marad a régiben. Ha neked ez nem lenne jó már rég kidobtad volna ezt a nyomorultat. 🤷‍♀️

2021. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%
Biztos jóképű, ezért hagyod magad megalázni.Te választottad.
2021. dec. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
A földbe döngöl téged konkrétan. Addig szakíts, ameddig még nem késő és nem leszel egy lelki toprongy.
2021. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Repülne, de előbb jól megaláznám.

Szerintem az mindenképp legyen benne, hogy sz@r a szex vele, és kicsi a farka.

Döbbenet, de ezzel konkrétan úgy beléjük tudsz gázolni, hogy nem is hinnéd.

Én mikor erre csak halvànyan céloztam, is úgy kiakadtak, hogy nem láttam őket többet.

2021. dec. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!