Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak nem vagyok elég jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak nem vagyok elég jó és ezt folyton érezteti is velem. Mit tegyek, hogy megfeleljek neki?

Figyelt kérdés

Két hónapja vagyunk együtt... Előttem két barátnője volt, akiket sokszor felhoz, de úgy hogy ezzel azt érezteti, hogy én kevesebb vagyok náluk... vagyis ezt érzem. Múltkor az volt, hogy szóba került az előző csaja, és hogy ő milyen jó nő volt, nagy mellek, független, okos, gazdag szülők ilyen-olyan tulajdonságokkal stb. Ez épp csetes beszélgetés közben volt, lehet, hogy emiatt nem tűnt fel neki, hogy ez micsoda szarul esett nekem. beszóltam pár dolgot, hogy gratulálok neki, hogy elnyerte a legklasszabb csaj címet.

úgy érzem jogosan vagyok frusztrált emiatt... engem sosem dicsért, sosem mondott rám semmilyen jelzőt sem, ami pozitív értelmű, sosem mondta pl. ha épp egy csinosan felöltöztem neki, hogy de csini vagy. semmit. a volt csajait meg állandóan magasztalja.

szóval úgy érzem, azért van velem, mert épp nincs jobb, ha nincs ló, megteszi a szamár is effektus. Szerintetek tényleg ez lehet? hogy ha talál jobbat azonnal lepattint?

az én szüleim nem gazdagok, átlagosan élünk. a melleim nekem is nagyok, de úgy tűnik neki nem eléggé. nem vagyok buta, de előtte én nem csillogtatom a tudásom, mert amihez én értek ahhoz ő sík, és amihez ő ért, abban meg én nem vagyok jártas, és épp ezért szerintem ő nem tart okosnak.

és hogy külsőre az előző csajaihoz képest... képekről átlagosnak tűnnek.

szóval az a kérdésem, hogy mit tegyek szerintetek? hogyan tudnék neki jobb lenni? hogy lássa, hogy megéri velem lenni? :( az a baj, szeretem, tudom, hogy ez nem normális, és olyat kéne keresnem aki értékeli azt, amit ő nem tud, de akkor is szeretem... nagyképű köcsög, de akkor is...

mit kellene felmutatnom még? vagy sose leszek elég jó?


2013. márc. 3. 11:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, sosem leszel elég jó neki.

Szerintem szakíts és keress egy olyan srácot, akinek semmit sem kell bizonygatnod, olyannak szeret, emilyen vagy (ez a normális párkapcsolat)

2013. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem neked kell változni hanem neki. Éreztesd vele, hogy nála is vannak jobb pasik. Nem mondom, hogy hagyd ott, de ez sem egy rossz alternatíva. Ha esetleg ott hagyod és nem tesz semmit, akkor tudod hol helyed és nem számítasz neki. Ha elkezd kapkodni utánad, akkor szeret.


De így nem maradhat mert most egyszerűen csak tönkretesz téged.

Játssz vele vagy hagyd ott.

2013. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hát ha nem felelsz meg a barátodnak úgy, ahogy vagy az nagy baj. Minimális változást lehet csinálni, de nem nagyokat, mert az nem te lennél. Találsz nála sokkal jobbat, akinek pont jó leszel és nem kell semmit változnod.
2013. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Alexa_ válasza:

Szerintem sincs ennek értelme. Azért vagy párkapcsolatban,hogy jól érezd magad,nem azért,hogy szomorú legyél miatta!!!!

Nehéz igen,elhiszem! De most jobb ha hetente felhozza a volt nőit és bántó veled szemben? :/ Nem ugye? Lépned kell,lehet akkor egyébként észbe kap ő is....bár....:/

2013. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Húúúú... Jó én az ilyet annyival zárnám le, hogy "Rendben cicám, akkor menjél szépen és nyald az exed seggét, ha az annyira jó volt neked." És elegánsan kizárom a lakásból.


Amúgy te is rákontrázhatsz hátha észreveszi magát. Ha jön valami exes baromsággal, hozd fel, hogy "Hát az én exemnek meg sokkal nagyobb farka volt, és jobban bírta az ágyban, egyébként is annyira értelmes volt és vicces, és sokkal türelmesebb volt velem hozzád képest, és vele nőnek éreztem magam, mert igazi férfi volt, olyan macho típus. A szüleim is nagyon szerették és örültek, hogy vele vagyok."


Ha esetleg vérig merne sértődni, vonj vállat halál nyugalommal bociszemekkel, hogy jahj dehát te ezt nem úgy gondoltad, hisz ő is folyton az exével jön, azt hitted, most ez egy ilyen nap, hogy exeket dicsérünk...


De még mindig azt javaslom rúgd tökön és vágd ki, mint macskát sz.rni. Értelmes ember nem dicséri az exét a jelenlegi partnerének.

2013. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

ha tudod hogy szakítani kéne, mert jobbat érdemelsz, akkor mazochista vagy.



egyébként mutasd meg neki a kérdést..

2013. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elsőhöz...és kiegészíteném azzal h pont az ilyen lányok miatt nem lehet nekünk normális bnőink mert ti az ilyen beképzelt f*szfejekre buktok...a magam fajta kedves rendes srácokat pedig vagy elhajtsátok vagy kihasználjátok...:S
2013. márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 poiu ***** válasza:
Ennek a fiúnak vszínűleg igen súlyos önértékelési zavara van. Benned talált egy ideális partnert, mert beállsz neki. Te is belebetegethetsz, ha nem változik (és nem fog), akkor tedd lapátra.
2013. márc. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én hónapokig szenvedtem , hallgattam a csodaszép exekről (akik átlagosak ) meg a sok kritikát hogy én milyen vagyok ,meg hogy mi minden nem jó rajtam meg a természetemben . Egy ilyen valaki nem érdemli ,hogy törekedj ,hogy megfelelj neki ,mert nem lehet neki megfelelni . És leginkább azért csinálja ,mert rajtad éli ki a frusztációit ,mert megteheti . Nekem is nehéz elfogadni de az ilyen pasi nem normális .
2013. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

igazatok van, hogy ez nem normális... nem kellene folyton azon aggódnom egy normális párkapcsolatban, hogy vajon mikor talál nálam jobbat és dob el mint egy használt zsebkendőt.

Csak az a baj, hogy van egy másik oldala, és ebbe szerettem bele, a vicces, machos énjébe. egy ideig azt gondoltam és most is kicsit azt gondolom, hogy engem azért nem "dicsér", mert nem meri kimutatni vagy nem akarja kimutatni az érzéseit, mert hogy ez sebezhetővé teszi. úgy értem, ez ilyen tipikus pasi dolog... asszem.

de most már ezután a múltkori eset után, amit a kérdés alá írtam tényleg eltört bennem valami, és azért írtam ki a kérdést. nem akarom elveszíteni, mert per pill úgy érzem abba belehalnék.

egyszer próbáltam így más pasikat felhozni, akik fel akartak szedni bulikba, hogy legalább picit érezze amit én érzek ilyenkor, de nem igazán vette a lapot... mintha nem érdekelte volna.

viszont amit egyikőtök írt, hogy a volt barátommal kéne jönnöm, hogy tovább bírta az ágyban stb, na ez tetszik :D ezt ki fogom még próbálni legközelebb az tuti :D

2013. márc. 3. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!