Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődött rám mert elmentem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött rám mert elmentem valahova és nem hívtam magammal mikor neki más programja volt akkor messze, és 3 napja nem ír?

Figyelt kérdés

Elmentem megnézni egy sportot, aztán megsértődött hogy miért nem hívtam elmagammal, miközben ő úton volt tök messze egy másik programra szóval rá se ért volna. Szerintem féltékeny volt az ott lévő pasikra, csak ő nem szokott ezekről beszélni, sosem vallja be. Több éve vagyunk együtt, sokszor “büntetett” ezzel amikor megsértődött rám nem keresett napokig. (Nem lakunk együtt) Én nem vagyok ilyen, szeretem, hiányzik. Főleg hogy most jönnek az ünnepek, és ezt csinálja.

Talán nem is szeret igazán? Mi lenne a helyes reakció tőlem? Én se keressem napokig ha ő keresne? Nem akarok balhét az ünnepekkor és hiányzik, de nem csinálhatja állandóan ezt hogyha valamin megsértődik kizár az életéből.



2021. dec. 21. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt párkapcsolatok....


Mit tegyél?

Keress erettebb partnert... Egy nagy gyerekkel vagy együtt.

2021. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Azt megkérdezhetem, hogy többéves kapcsolat után miért nem költöztök össze, miért nem jutott el idáig a kapcsolat?


Én 1 év után (max., általában kicsit előbb) összeköltöztem eddig minden barátnőmmel, nemhogy évekig legyünk úgy kapcsolatban, hogy nem élünk együtt.

2021. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En nem hagyom az ignorálásokat.

Altalában felkeresem szemelyesen .

2021. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, akkor nem büntetne azzal hogy szarik a fejdre napokig. Mivel te is hianyoznál neki, na ez itt nem áll fenn.
2021. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Ne tegyél semmit, ne foglalkozz vele.

Ha megsértődött, az ő baja, nem a tiéd- majd szól, ha abbahagyta :)


Lehetnek programjaid, barátaid, életed rajta kívül is… legfőképp, ha ez ilyen évekig egy helyben topogó, összejárogatós párkapcsolatosdis játék és neki volt is programja… enni, levegőt venni és szabad azért egyedül, ugye? :)


…hagyd rá, éretlen az ilyen. Főleg, ha már nem az első ilyen akciója és nem 20 évesek vagytok.


Boldog karácsonyt- te készülődj, tégy úgy mindent, mint eddig—- őfelsége meg majd eldönti mit akar. Az is válasz, ha nincs válasz. Tökmindegy, hogy karácsony lesz vagy nem.

Aki játszmázik, ne lepődjön meg, ha valaki kiszáll a meccsből.

2021. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd meg, már csak azért is mert jönnek az ünnepek. Gondolom megsértődött és azt várja hogy te lépj felé.

Ünnepek után viszont gondold át, hogy akarod e folytatni egy hisztérika pasival.....

N

2021. dec. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!