Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire körülményes a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire körülményes a párod?

Figyelt kérdés

Egyszerű helyzetben is annyira körülményes tud lenni hogy hihetetlen, emiatt már nem kérek tőle semmit se szívesen.


Mai példa:


Úgy adódott h el kellett volna ugranom egy üzletbe egy megrendelt dologért de én még nem végeztem a munkával, ő otthon volt. Kértem ugorjon el érte mert az otthonunktól 10percre van a bolt és nem tart sokáig az egész. Erre jött h ő nem tud elmenni mert apum hozza a karácsonyfát és várja őt.

Bármit mondtam mindig az lett a vége h nem tud elmenni..


Pedig ezt én annyival elinteztem volna,h oké megyek, közben csorogtem volna apunak ( mivel tudja a számát)h ha jön és nem vagyok otthon tegye a teraszra a fát ( kicsi ) de sietek haza csak 10percre elugrom.

Nem csak a kifogás ..


2021. dec. 21. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Miért nem mentél el te?

Fogod magad, elmész, hazaviszed, oszt ennyi. Ne körülményeskedj, ne másokat zaklass.

2021. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Az apja helyében ez eléggé Sz*rul esne. Se egy puszi, se egy köszönöm, arról ne is beszéljünk, hogy bemegyünk kávézni meg beszélgetni 15 percre.
2021. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem körülményes, csak nem hagyja, hogy ugráltasd.
2021. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

Miért nem a munkahelyedre rendeltek a dolgot?

Olyan későig dolgozol hogy már nincs nyitva mikor végzel a munkáddal?

Máskülönben gondolkodj el hogy milyen barátod van, nem számíthatsz rá ilyen kis dologban, mi lesz ha nagyobb lesz a gond vagy probléma? Jó ezt előre látni hogy viszonyul hozzá! Ellenkező esetben neki hogy esett volna mindez?

2021. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Az én férjem is körülményes de ha van valami bármi akármi megoldjuk.Ha kérek tőle valamit akkor megteszi megbeszéljük hogy legyen.Persze ez forditva is igy működik.
2021. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Lehet ha elmegy érte akkor már illendőségből ki is kellett volna fizetni neki, azt meg nem akarta.
2021. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Hát...már ne is haragudj, de nekem ebben a szituációban a körülményeskedés pont az lett volna, ha telefonálni kell egy megbeszélt program átalakítása miatt valami hirtelen ötlet miatt.
2021. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Én nem tartom ezt körülményeskedésnek. Nyilván ha tényleg semmi dolga nem lett volna, akkor igazad lehetne, de várta az apukáját.

Az apja szívességet tett nektek, érthető hogy meg akarta várni

2021. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csak nem akart lemenni.
2021. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
"Az apja szívességet tett nektek, érthető hogy meg akarta várni" Ráadásul, ha jól értem a kérdést, nem is az otthon lévő pár saját apja vitte azt a fát, hanem a kérdezőé.
2021. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!