Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nagyon tetszik, viszont eléggé nyámnyila, elkényesztetett, akinek sokszor fogalma sincs, hogy mit akar, és egy cseppet sem talpraesett. Érdemes egy ilyenbe időt és energiát belefeccölni?

Figyelt kérdés

Sokszor tök jókat beszélünk messengeren is estenként, hol ő, hol pedig én írok rá. Viszont van, hogy eltelik két-három nap is mire válaszol, mert estig dolgozik és fáradt (bullshit duma...)...


Régebb óta ismerjük egymást, az anyukája nekem világosan megmondta, hogy nagyon szeretne engem a családjukban tudni, és hogy még mondogatni is szokta a lányának, hogy legyen ebből valami...


Kicsit kedvemet szegte, amikor a fáradtság ellenére koncertre menni volt ideje múltkorában. :/ Szóval nem tudom, hogy mitévő legyek.



2021. szept. 18. 22:42
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Mármint *elkényeztetett*
2021. szept. 18. 22:43
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele.
2021. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
86%
Ennek a kérdésnek mi értelme van? Oda vagy érte, vagy nem? Ha igen, hajts rá, ha nem, hagyd a fenébe. És miért szegi kedved, ha valaki, akivel még csak csevegsz, koncertre megy? Már most kontrollálni akarnád, mi?
2021. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
87%
Inkabb hagyd.
2021. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
95%

Ha csak tetszik, de nem tudsz tisztelettel nézni rá, akkor hagyjad már a francba. Az ilyen merevedés-döntésekből lesznek olyan kapcsolatok, ahol csak szívjátok egymás vérét.

Ha már megkaptaf amit akarsz akkor még ennyire se fogod becsülni őt; minden rossz tulajdonsága ezerszer jobban fog zavarni.


Szerintem időpocsékolás.

2021. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
80%

Volt hasonló szitu , ott is "mindig fáradt" , "mindig elfoglalt",a tütükèzès azért ment...


kommunikàcio gyatra volt én èrdeklődtem...


Nagyon rossz kilátások , tapasztalat

2021. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
71%
Nem érdemes. Ez egy gyerek akinek még bele tudnak szólni a szülei az életébe. Koncertre elmegy neked fáradt írni. Jel hogy kerüld a fenébe.
2021. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
86%
Jézus... már az anyja is mondja, hogy lépjél már, de te még mindig csak írkálsz. Valszeg rohadtul unja, hogy a kapcsolatkezdemény kimerül némi messengerezgetésben és éli inkább a világát. Ha akarsz valamit, akkor esetleg csináld ne itt rinyáljál.
2021. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves? Ha nagyon fiatal, még változgat. Rajtad áll mennyire tudod ezeket a dolgokat elviselni. Ennyi infó kicsit kevés róla, te ismered, te döntsd el, ne mi vadidegenek.
2021. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
94%
De ja, koncert helyett otthon kéne üldögélnie és veled messengerezni, micsoda program wowww.
2021. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!