Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom csak a kedvemért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csak a kedvemért van velem napkozben. Hogyan ne legyek depresszios ettől?

Figyelt kérdés

A megbeszéléseknek abazolut nincs ertelme, mert ha szólok, mondom, akkor azonnal jön, velem van, akár programokra is megyunk, teljesen kielégítő.


A bajom azzal van ha nem szólok, kérek, akkor simán ignorál.

Tehát önszántábol max szexelni van velem, és max ha féltékeny(pl szombatonként nehogy elmenjek valahova nélkule, le nem szállna olyankor rólam), amugy meg csak kérésre van velem.


Ma reggel felkeltunk, elment visszajött beszaladni egy puszira(vagy szexet várt), és várta mit szeretnék ma.


(Habár tegnap elhivott mára ide ida de nem akartam menni mert erőltetésnek tartom a kedvemért csak, mert ez igy is van hogy bárhova megyunk barmit csinálunk csak Miattam teszi mert ő szivesen kihagyná.)


Szóval ma reggeltol már ott tartok hogy az miatt hogy mindent csak miattam csinalna velem a szexen kivul, enyhén már depressziv vagyok(egesz nap.rossz a kedvem), találkozni sem akarok vele igy meg látni sem őt es van bennem egyfajta utálat is már felé az miatt hogy neki a programok, velem lét nem plusz töltés, hanem kényszeresség csak azert, hogy véletlenul se érezzem magam kihasználva mert szeret.


Depresszios vagyok nem akarom látni, es mindezt ugy, hogy amugy szeretjuk egymást.


Hogyan ne legyek depresszios, ha csak "kinlodik" velem a barátom napkozben?



2021. dec. 22. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy neki kevesebb igénye van a személyes találkozóra, mint neked, de szeret téged ezért "feláldozza magát"?


Nagyon sok embernek bőven elég hetente 1-2x találkozni, amíg nem komolyodik annyit a kapcsolat.


Ettől függetlenül, ha neked ez probléma és kényszernek éled meg szakíts. Senki nem kényszerít, hogy vele maradj.

2021. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Miért tartod magad ilyen kevésre? Ő láthatóan csak az éjszakai programokra tart, te puncsolsz a figyelméért. Ha kiharcolod és hajlandó veled bármit tenni, az meg már nyilván erőltetett és lemondod.

Miért jó neked ez az egész? Tényleg nem veszed észre, hogy olyan szekér után futsz, ami nem vesz fel?

Ez nem depresszió, ne haragudj, hanem rá vagy függve, ő viszont abszolút nem úgy áll hozzád, ahogy neked az jó lenne. Ha megbeszélni nem sikerül, nem változtat, akkor el kell köszönni, nem könyörögni meg kínlódni miatta.

2021. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Szeret a francokat! Dugni akar és igyekszik ehhez a minimális feltételeket biztosítani, amitől még kötélnek állsz. Rúgd ki a fenébe és menj el pszichológushoz a depresszió miatt. Magadba fektess, hogy sikerüljön normális fazont találni.
2021. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor voltam ilyen toxic (mondjuk féltékeny nem) amikor együtt voltam egy lánnyal jó volt vele, jól éreztem magam de nem szerettem belé.

Mostmár nem okoznék így fájdalmat neki. De jó ha ezt tudod. Simán túlléptem rajta annó, ő vagy egy évig össze volt törve, utólag már nagyon bánom. Szerintem tuti nem szeret.

2021. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Hogyan ne legyél depressziós ettől?

Mondjuk úgy, hogy kidobod.

2021. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor nyugodnál meg, ha szépen elfelejtenéd.
2021. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!