Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm, akivel 3 évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm, akivel 3 évig voltunk.Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Többé nem tudom már, hogy mit tegyek. A barátnőm, akivel 3 évig voltunk együtt (tudom, sokak szerint ez nem hosszú idő), úgy döntött, már nem működik a kapcsolatunk – három év hosszú idő fiatalok között pláne, kötődni, boldognak lenni. Most, hogy szakítunk, úgy érzem a szerelme nélkül nem tudok boldogulni. Ő volt és lesz is a mindenem. Nem hiszem, hogy túl tudok lenni rajta. Nem akarom megvárni, amíg túl leszek rajta, mert ő az egyetlen, aki valaha is igazán boldoggá tudott tenni. Ez nem az ő hibája, egyszerűen csak nem illettünk már össze a végén. Sok rosszat tettem a kapcsolatunkban, amik talán ide vezettek. Az első naptól az utolsóig úgy kellett volna törődnöm vele, mint az elején, amikor a legboldogabbak voltunk.Már hallani se akar rólam beszélni se tudok vele. 1hobapja próbálom a bocsánatkérést,(nem csaltam meg,semmi szexuális zaklatás nem volt). Lassan öngyilkosságnak adnám a fejem.
2021. dec. 24. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

"Ő volt és lesz is a mindenem"

erre terjunk vissza par ev mulva. hany eves vagy? felnott ember nem dramazik ennyit egy 3 eves kapcsolat miatt

2021. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a 3 év azért nem rövid - nem óriási idő tényleg, de annyi már bőven, hogy jelentős emlék maradjon a másik életében.


Függőségi jeleket mutatsz a leírtak alapján, az öngyilkosság gondolata teszi a pontot az I-re. A földön csúszva bocsánatkérés sem szépít a helyzeten - szakember lenne javasolt mindenképp.


Hogy túl leszel-e rajta, egyértelmű: ha túl akarsz lenni, akkor könnyedén. Kell idő, de nem te vagy az első és egyetlen akivel szakítanak, véget ér a kapcsolata, legyen szó akár évtizedesekről. Eleve nem hiába jött ki hogy nem működik, ebből már tisztán látszik hogy nem lehetett a "boldogságod kulcsa".

2021. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Ideje felnőni. Ezelőtt én is mindig ezt mondtam minden aktuális pasimról hogy ő a mindenem nélküle nem tudok élni blabla....nyílván fáj ez az egész tudom mind tudjuk átéljük nem is egyszer még aztán felnövünk és megtanuljuk kezelni ezeket. Én is mindig drámáztam depiztem állandóan a negatív hozzáállás mindenhez és elárulom semmit nem értem el vele. Nem lettem előrébb csak azt értem el hogy szar volt minden napom. Elvesztegetett idő volt. Most már 2-3 nap depit engedélyezek kicsit önsajnálatba merülök aztán tovább lépek. Nem pocsékolom az időmet sírásra egy olyan emberre aki tesz rám magasról. Még is minek könyörögsz? Fogd fel hogy nem szeret nem kellessz már neki elmúlt ami volt lépj tovább. Ha nem akarsz hát magadra vess senkit nem érdekel mit csinálsz. Az öngyilkos megnyílvánulásodból már tudjuk hogy gyáva ember vagy aki nem mer egyedül lenni.
2021. dec. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első kapcsolat volt? Majd egy pár kapcsolat után rájössz milyen az élet :D
2021. dec. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!