Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ha hiányolom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha hiányolom, hogy a barátnőm néha legyen dögös és vigyázzon az alakjára?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt a barátnőmmel és az elején még igyekezett szexi lenni és csinos ruhákat hordott. Nem volt akkor se egy nádszál de azóta elég sok lett a súlyfelesleg rajta.

Természetesen próbáltam beszélni vele de mindig sértődés lett a vége. Mindig átmegy védekezésbe és megsértődik, hogy nem érzi magát biztonságban a kapcsolatban mert ha elhízik akkor már nem fogom szeretni. Példálózik betegésgekkel ami miatt kórosan el lehet hízni. De nála szó sincs ilyesmiről.

A múltkor elhívtam egy romantikus vacsorára mert olyankor mindig kicsit kifesti magát és csinosan felöltözik (már rég nem voltunk kettesben randizni). Erre felajánlotta, hogy inkább maradjunk otthon és fözzünk valamit kettesben. Ebből persze az lett, hogy csinált egy csomó kaját (én csak tébláboltam mert nem szeretek főzni) és addig evett amíg megfájdult a hasa. Amikor a telefont a hasa és a mellei közé tette és nem esett le akkor adtam egy puszit és elmentem lefeküdni.


Kezdek rájönni, hogy ez a téma neki nem is fontos. Csak úgy tesz mintha az lenne mert én unszolom. Már ott tartunk, hogy kezd toxikus lenni részemről ez az egész mert számomra fontos, hogy ne csak akkor legyen szex amikor napok után kanos vagyok. Vett bérletet az edzőterembe de csak akkor megy amikor van ideje és pont én is megyek. Egyedül soha. Mindig tervezi, hogy megy de a napi bevásárlás is nagyobb prioritásnak örvend. Elkezdett diétázni de kétnaponta "cheat day" van.


Ő 30 éves, én 33 de úgy elünk mint valami 40 éves házasok.


máj. 22. 22:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%

Tipikus megszoksz vagy megszöksz eset.

A csajodat nem érdekli a fogyás, csak azért csinál valamit, mert te unszolod. Erőltetni azonban nem lehet semmit.

Vagy elfogadod ilyennek, vagy keresel mást.

Neked kell dönteni. Más lehetőséged nincs.

máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
71%
Minek vagy ilyen nővel?
máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Az elején nem volt ilyen...fokozatosan jutottunk ebbe a helyzetbe.
máj. 22. 22:52
 4/35 anonim ***** válasza:
13%
Képzelem, mekkora súlyfeleslege lehet. Jobb lesz neki nélküled.
máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
52%
"de csak akkor megy amikor van" na de mégis mikor menjen?? Amikor nincs ideje??
máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Miért nincs ideje rá ? Tényleg sokat dolgozik és a hazimunkabol is kiveszi a részét? Mennyi volt alapból és mennyit hízott ? Mondtad neki korábban is, hogy téged zavar, hogy nem ad magára ?
máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
#5-ös, ha tovább olvastad volna az egészet akkor azt is olvashattad volna, hogy akár a bevásárlás is fontosabb mint az edzőterem. Szívesen kifejteném de neked fölösleges lenne...
máj. 22. 22:59
 8/35 A kérdező kommentje:

#6-os

Írtam, hogy már próbáltam megbeszélni vele de zsákutca volt minden próbálkozásom.


Otthonról dolgozik, nincs sok munkája. Van két-három nap a hónapban amikor akár 12 órát is dolgozik de a többi nap kb 6 órákat. A házimunkát ketten végezzük.

máj. 22. 23:05
 9/35 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos elég zsákutca helyzet. Esetleg kedvesen fel lehet neki vetni, hogy ha vele halott a szexualitás, neked vannak igényeid, és ezeket mással fogod akkor kielégíteni. Azért mert ő hanyag, neked nem fair hogy örökre szex nélkül élj. Ne megfenyegesd ezzel, csak jelezd neki, hogy ez is egy alternatíva ha nem változtat.
máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem szakítani kéne. Nem tudod őt megváltoztatni úgysem.
máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!