Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jövője a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
3,5 éve vagyunk együtt a párommal, eddig minden nagyon jó volt, ha problémánk volt mindig könnyen megbeszéltük, megértettük egymást, azonban az utóbbi fél évben sokat veszekszik velem, ha valamiben hibázok, lehet az bármilyen jelentéktelen dolog. Már erről is beszéltünk, de ezek a veszekedések egyszerűen nem hagynak alább, pedig régebben szinte semmi ilyen nem volt. Már jóideje szeretné, hogy megkérjem a kezét, de már kételyeim vannak, hogy mi lesz a kapcsolatunkkal, pedig én nagyon szeretem őt. Ha ő hibázik valamiben, sosem veszekszem vele, én olyan mentalitású ember vagyok, hogy ha hibázunk is, törekedjünk megoldani és lépjünk túl rajta mihamarabb, de nem ér annyit hogy veszekedjünk. Ő pedig mindent túl komolyan vesz, és emiatt nagyon nehézzé vált az együtt élés. Aki 3 év párkapcsolat után hasonló cipőben járt már, tud tanácsot adni, mi történt, van jövője egy ilyen kapcsolatnak? Persze tudom hogy minden kapcsolat és ember más, de most egyéni véleményekre vagyok kíváncsi és jó volna olvasni mások történeteit mert nagyon magam alatt vagyok.

2021. dec. 27. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Halott Pénz 😋
2021. dec. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem írsz példákat, hogy miken veszekszik veled, addig nem lehet semmit mondani.
2021. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

"Már jóideje szeretné, hogy megkérjem a kezét"

Fogy a türelme, elmegy a jókedve.

2021. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
2-3 év utáni házasságok a legtöbb esetben válással végződnek. Egyszerűbb most lapátra tenni, mint később válóperes ügyvédhez menni.
2021. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ezt amit most ide leírtál olvasd fel neki.

Muszáj megbeszélni, ha neked problémád van.

Én jártam hasonló cipőben, egy az egyben elmondtam, hogy mit gondolok. Azóta mi megvagyunk teljesen jól.

2021. dec. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Magunkból kiindulva: 3 év az még igencsak a felhőtlen mézeshetek korszaka kellene, hogy legyen, ha összepasszoltok. Sajnálom, de én nem sok jót látok ebben.
2021. dec. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a veszekedés és a lánykérés felhozatala kb. egyszerre történt, akkor nekem is gyanús, hogy ez ahhoz köthető.


Általában amikor belementek a kapcsolatba, akkor az én női ismerőseim többségénél a 3 év a lánykérés felső határa (30 év alatt), amikor el kell dönteni, hogy együtt maradtok vagy szakítotok. Persze nem mindenki kommunikálja ezt érthetően.


Ha az utóbbi fél év a probléma, akkor szerintem ez is lehet a gond.

2021. dec. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!