Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha ez a se-veled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ez a se-veled se-nélküled állapot van?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy vagy én vagy ő folyamatosan szakítunk,de aztán valamelyikőnk mindig megbánja és mondja,hogy mégsem.Ez már rohadt unalmas és egyre keményebb dolgokat vágunk egymás fejéhez. (1 éve vagyunk együtt) Ő csak engem tart hibásnak,és pedig mindkettőnket. Most épp azt vágta hozzám,hogy majd meglátom,ha végleg dob engem. Mintha nélküle egy senki lennék vagy nem tudom.Tegnap szakított,de ő akart kibékülni,engem már hidegen hagyott hogy mi lesz.Ma megint összevesztünk (mint minden nap mostanában) és gondolom visszavágásul azért mert tegnap rohadtul nem érdekelt,ő is úgy csinál mintha nem érdekelné..
2011. okt. 19. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
tiszta baráto köt berényi miki-nóra kpacsolat
2011. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mi ugyna igy vagyunk..sikerült megbeszélnünk tegnap..és kompromisszumot kötöttünk-most kicsit viszább fogunk magunkbol elég a sok beszélgetésböl és veszekedésböl.. mi egyformán hibáztatjuk egymást..csak ö annyival takarozik hogy a hideg idöjárástol full depresszios és pöccen minden szarra a legkisebb hülyeségre is,hm bevallom magamnak tényleg ilyen és kibirhatatlan mostanság de megadtam az esélyt ujra,ha nem megy nem eröltetjük tovább ez hotziher.

Üljetek le és beszéljétek meg,másképp nem megy!!

23L

2011. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit hagyjátok most békén egymást 1-2 hétre aztán úgy is hiányoztok majd egymásnak de akkor már csak azzal az elhatározással beszélj vele hogy " nem fogok vele vitatkozni" ha mégis vitázni akarna akkor legyél teljesen higgadt és mond neki hogy " keressünk megoldást a problémára inkább"
2011. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"A bizonytalan emberek mindent túlkomplikálnak."
2011. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű helyzet, velem is volt ilyen.

Szerintem ez az a pont, ahol végleg véget kéne vetned az egésznek, mert semmi értelme nincs folytatni. Ha együtt vagytok, nem működik, téged pedig már nem igazán érdekel.

Viszont, ha úgy érzed, szereted még, nagyon, akkor ülj le vele megtárgyalni, mert ez így nem állapot.


Valószínűleg azért mentek folyamatosan vissza a másikhoz, mert kialakult köztetek egyfajta kötődés, amin nehéz lenne túl adni.

De annyian vannak még ezen a világon, nem érdemes egy pontnál leragadni. :)

2011. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vicc kapcsolat. Megbeszélni nem lehet csak fenyegetni? De mivel a nőknek az ilyen kapcsoalt nagyon kell (mert ez az izgalmas nekik), ezért mindegy.
2011. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!