Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled se nélküled kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled kapcsolat végkifejlete?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyok együtt,a jelenlegi párommal.Tudom nem eget verően sok idő,de amiken keresztül mentünk,meg az együttélés kiváltotta belőlünk a túlzott ragaszkodást.Az utóbbi 3 hónapban egy kezemen is megtudom számolni,hogy hányszor NEM veszekedtünk.És mikor nem látom,vagy nem hív nagyon hiányzik,és tudom,hogy én is neki.Folyamatos viták,volt mikor elfajult verekedésig is(pedig értelmes,civilizált felnőtt emberek lennénk..),csak a legrosszabbat hozzuk ki egymásból.Engem paffra vágott..Ez a se veled,se nélküled kapcsolat..és a heti szakítások paffra tettek.Nem konkrét tanácsra volnék kíváncsi,hanem,hogy ebben az esetben mi a teendő?Voltatok már ilyen helyzetbe? Mit tennétek a helyembe? Előre is köszönöm.
2011. okt. 1. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
menj nyaralni
2011. okt. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

legyél nő és ne keresd egy ideig

udavaroljon már! Hozzon virágot vagy csokit és legyetek boldogok egy új korszakban

2011. okt. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy kicsit próbáljatok meg külön lenni. Hátha kitisztul a fejed és rájössz hogy mi legyen a folytatás, esetleges megoldás a problémádra. De semmiképp ne keresd. Hagyj egy kis időt mindkettőtöknek. Sok sikert!
2011. okt. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom az, hogy a sok vitát, szakítást-kibékülést nem lehet a végtelenségig elhúzni.

Mindkét fél belefárad, és idővel úgyis belátják hogy ennek nincs értelme és végleg szakítanak.

Én is voltam hasonló helyzetben, 3,5 éves kapcsolatomnak lett vége, bár ott én ragaszkodtam jobban a másikhoz mert nagyon szerettem.

Utólag visszagondolva jobb hogy szakítottunk mert már nagyon sokáig húztuk, és szenvedés volt mindkettőnknek.

2011. okt. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!